Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir
Sir
728 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−25%Sir Gauda Slajs President 100 g
- Mega Maxi220,99
- Univerexport%269,99
- Super Vero309,99
+4 prodavnice2.209,90 din/kg
Sir sa plesnima Paladin kotur 2.6kg
- Cash & Carry Plus1.499,99
- Univerexport1.899,00
- Europrom1.899,90
+4 prodavnice576,92 din/kg
Sir Perfetta Biser 220 g
- BB Trade199,97
- Medius199,99
- Super Vero217,99
+4 prodavnice908,95 din/kg
Sir Topljeni Duopack Biser 2x140 g
- Metro340,00
- Medius399,99
- Roda449,99
+4 prodavnice1.214,29 din/kg
−10%Sir Pizza Mozzarella Cubeti Capone 200 g
- Univerexport%359,99
- Cash & Carry Plus379,99
- BB Trade389,97
+4 prodavnice1.799,95 din/kg
Sir Kozji sa Začinskim Biljem Carpe Diem 200 g
- BB Trade497,33
- Aman499,99
- Univerexport540,25
+4 prodavnice2.486,65 din/kg
Sir Kozji sa Sudžuk Paprikom Carpe Diem 200 g
- BB Trade497,33
- Aman499,99
- Idea · Mercator · Roda519,99
+2 prodavnice2.486,65 din/kg
Sir Kozji Polutvrdi Carpe Diem 200 g
- BB Trade497,33
- Aman499,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
+2 prodavnice2.486,65 din/kg
Sir Kačkavalj Krstaš Zapis Tare 200 g
- Europrom339,90
- Idea · Mercator · Roda349,99
- Super Vero368,99
+2 prodavnice1.699,50 din/kg
−11%Sir Holandski 45% mm 250 g Bergola
- Cash & Carry Plus307,99
- Leon379,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+2 prodavnice1.231,96 din/kg
Sir Parmigiano Reggiano 125 g Pronto
- Cash & Carry Plus479,99
- Aman489,99
- Trlić639,99
+4 prodavnice3.839,92 din/kg
Natur Tost Listići 100 g Hajdu
- Sunce (Qvattro)85,99
- Gomex102,00
- Šumadija Market108,00
+4 prodavnice859,90 din/kg
−10%Maestro Pittino 450 g
- Leon165,99
- VUM%179,99
- Cash & Carry Plus209,99
+4 prodavnice368,87 din/kgSir Siros 500g Granice (feta)
- Cash & Carry Plus326,50
- Šumadija Market385,00
- RIČ389,99
+4 prodavnice653,00 din/kgSir Gauda 250 g To
- Leon289,99
- ZAM309,90
- Europrom349,90
+4 prodavnice1.159,96 din/kg
Zapis Tare Tarski Sir 45% 500 g
- Europrom599,90
- Cash & Carry Plus609,96
- BB Trade619,97
+4 prodavnice1.199,80 din/kg
Muza Sir Dimljeni 220 g
- Gomex201,99
- Idea · Mercator · Roda239,99
- Cash & Carry Plus299,99
+2 prodavnice918,14 din/kg
Sir Mascarpone 250 g Galbani
- Roda479,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi493,99
- Idea · Mercator499,99
+1 prodavnica1.919,96 din/kg
Sir Gauda Dimlj 3,3 kg Mlekovita
- Super Vero1.565,99
- Mega Maxi1.599,00
- Europrom1.599,90
+4 prodavnice474,54 din/kg
Sir Koziji Staroplaninski 45% mm 400 g
- Cash & Carry Plus514,99
- BB Trade524,97
- Metalac Market539,00
+4 prodavnice1.287,48 din/kg
Sir President Somborska 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi251,99
- Aman259,99
- Shop&Go261,99
+1 prodavnica1.007,96 din/kg- −29%
Sir Karavan Trapist 1,8 kg
- Čutura1.399,99
- Idea · Mercator · Roda%1.499,90
- Univerexport1.999,00
+1 prodavnica777,77 din/kg
−22%Sir Burrata Zanetti 150 g
- Idea · Mercator · Roda%509,99
- Super Vero%519,99
- BB Trade589,97
+1 prodavnica3.399,93 din/kg
Sir Dimljeni Dimek Slajs Vindija 150 g
- Idea · Mercator · Roda244,44
- Trlić399,00
- Aroma419,99
+1 prodavnica1.629,60 din/kg
Sir Feta Ovčija i Kozija Kriton Paradosi 300 g
- Mega Maxi771,99
- Univerexport795,99
- Roda849,99
+3 prodavnice2.573,30 din/kg
Sir Feta Epiros 180 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda549,99
- Univerexport579,99
+1 prodavnica2.222,17 din/kg
Sir Mešani Kačkavalj Krstaš 380 g
- Cash & Carry Plus739,99
- Univerexport748,99
- Medius784,99
+3 prodavnice1.947,34 din/kg
−23%Sirni Namaz Protein Philadelphia 175 g
- BB Trade%389,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Mega Maxi483,99
+1 prodavnica2.228,51 din/kg
Sir Parmezan Ribani Biraghi 100 g
- Super Vero439,99
- Aroma449,99
- Univerexport481,53
+3 prodavnice4.399,90 din/kg
Sir Tvrdi Granbiraghi 200 g Biraghi
- Super Vero859,99
- Aroma879,99
- Univerexport949,99
+3 prodavnice4.299,95 din/kg
Sir Tvrdi Listići 80 g Biraghi
- Super Vero454,99
- Aroma469,99
- Univerexport495,73
+3 prodavnice5.687,38 din/kg
Sir Parmezan Kockice Biraghi 250 g
- Super Vero1.119,99
- Aroma1.159,99
- Univerexport1.249,99
+3 prodavnice4.479,96 din/kg
−15%Sir Mozzarella Bufala 52% mm Zanetti 125 g
- Super Vero%399,99
- Aroma%409,99
- Idea · Mercator · Roda449,99
+1 prodavnica3.199,92 din/kg
−15%Sir Provola Affumicata Fior Di Maso Slajs 130 g
- Aroma%334,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
- Univerexport399,99
+1 prodavnica2.576,85 din/kgSirni Namaz Pecorino Tomasoni 100 g
- Fortuna Market499,99
- Super Vero527,99
- Univerexport590,20
+3 prodavnice4.999,90 din/kgSelekcija Španskih Sireva Garcia Baquero 110 g
- Univerexport699,99
- Idea · Mercator · Roda749,99
- Aroma769,99
+1 prodavnica6.363,55 din/kg
Sir Garcia Baquero Viva Espagna sa Tartufima 150 g
- Univerexport729,99
- Idea · Mercator · Roda789,99
- Aroma799,99
+1 prodavnica4.866,60 din/kg
Sir Iriški Mini Imlek Cca 450 g
- Profi1.599,00
- Univerexport1.799,00
- Super Vero1.881,99
+3 prodavnice3.553,33 din/kgSir Kozji Beli Select Milk 200 g
- ZAM519,90
- Super Vero519,99
- Idea · Mercator · Roda549,99
+1 prodavnica2.599,50 din/kg
Sir Kozji Zreli Select Milk 125 g
- Cash & Carry Plus458,23
- ZAM479,90
- Idea · Mercator · Roda519,99
+1 prodavnica3.665,84 din/kgHajdu Dimko Dimljeni Sir 200 g
- Leon199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Soulfood226,99
+3 prodavnice999,95 din/kg
−11%Sir Gauda 45% mm 250 g Bergola
- Cash & Carry Plus307,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Soulfood419,99
+1 prodavnica1.231,96 din/kg
Sir Kačkavalj Mlekovita 300 g Dimljeni
- BB Trade311,97
- Cash & Carry Plus439,99
- Senta Promet443,23
+3 prodavnice1.039,90 din/kgSir Gauda To! 150 g Slajs
- ZAM199,90
- Europrom209,90
- Podunavlje219,99
+3 prodavnice1.332,67 din/kgSir Trapist To! 150 g Slajs
- ZAM199,90
- Europrom209,90
- Podunavlje219,99
+3 prodavnice1.332,67 din/kgSir Edamer To! 150 g Slajs
- ZAM199,90
- Europrom209,90
- Podunavlje219,99
+3 prodavnice1.332,67 din/kgSir Edamer To! 250 g
- ZAM309,90
- Europrom349,90
- Podunavlje349,99
+3 prodavnice1.239,60 din/kg
Zanetti Gran Spicco 32% mm 200 g u Komadu
- ZAM599,90
- Fortuna Market649,99
- Europrom699,90
+3 prodavnice2.999,50 din/kg



























