Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Gauda To! 150 g Slajs
Sir Gauda To! 150 g Slajs
Pakovanje 150 g 6 prodavnica Barkod 8606020314145
199,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
1.332,67 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,90 din1.332,67 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta209,90 din1.399,33 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta219,99 din1.466,60 din/kg+20,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta219,99 din1.466,60 din/kg+20,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta234,00 din1.560,00 din/kg+34,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+50,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 199,90 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 199,90 | 219,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR GAUDA SLAJS TO! 150GEuroprom
- Sir Gauda Slajs TO 150 gMetalac Market
- SIR GAUDA TO! 150G SLAJSMorava
- sir slajs to gauda 150g dtl euroline PRMPodunavlje
- SIR SLAJS 150G GAUDA TOSenta Promet
- TO! SIR SLAJS 150G - GAUDAVUM
- TO! SIR SLAJS GAUDA 150GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica774,95 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg












