Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Gauda Dimlj 3,3 kg Mlekovita

Sir Gauda Dimlj 3,3 kg Mlekovita
Pakovanje 3,3 kg 7 prodavnica Barkod 8606108611609
1.565,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
474,54 din/kg
Najskuplje je 1.749,90 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.565,99 din474,54 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.599,00 din484,55 din/kg+33,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.599,90 din484,82 din/kg+33,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.612,80 – 1.713,60 din1.675,80 din507,82 din/kg+109,81 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.699,90 din515,12 din/kg+133,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.749,90 din530,27 din/kg+183,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.749,90 din530,27 din/kg+183,91 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.565,99 | 1.675,80 |
| 30.09.2026. | 1.565,99 | 1.675,80 |
| 01.09.2026. | 1.565,99 | 1.649,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKOVITA GAUDA DIMLJENA RF.Europrom
- SIR GAUDA DIMLJ 3.3KG MLEKOVITAIdea, Mercator, Roda
- Sir Gauda dim. Mlekovita 3.3kgMega Maxi
- SIR GAUDA DIMLJENJA 3.2 KG MLEKOVITASuper Vero
- SIR DIMLJENI GAUDA MLEKOVITA RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
- Euro Ša M170,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg











