Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR KOZJI SA SUDŽUK PAPRIKOM CARPE DIEM 200G

SIR KOZJI SA SUDŽUK PAPRIKOM CARPE DIEM 200G
Pakovanje 200 g 7 prodavnica Barkod 8606109548089
497,33 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
2.486,65 din/kg
Najskuplje je 579,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
497,33 din2.486,65 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta499,99 din2.499,95 din/kg+2,66 din
-
MercatorRadnje: Beograd519,99 din2.599,95 din/kg+22,66 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta519,99 din2.599,95 din/kg+22,66 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta519,99 din2.599,95 din/kg+22,66 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 536,06 – 569,57 din557,00 din2.785,00 din/kg+59,67 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta579,99 din2.899,95 din/kg+82,66 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 497,33 | 519,99 |
| 01.09.2026. | 497,33 | 519,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR KOZJI SA SUDZUK PAPRIKOM 200G CARPE DIEMAman
- SIR KOZJI CAPRE DIEM SA SUDZUK PAPRIKOM 200GAroma, City
- NNV-SIR KOZJI 200GR SA SUDZUK PAP CARPE DIEMBB Trade
- SIR KOZIJI SA SUDŽUK PAPR 200G CARPIdea, Mercator, Roda
- SIR KOZJI SA SUDŽUK PAPRIKOM CARPE DIEM 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
- RIČ349,99
+28 prodavnica1.319,60 din/kg











