Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Biljni napici i zamene
Biljni napici i zamene
191 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−14%Napitak od Soje Vanila Alpro 250 ml
- Super Vero%165,99
- Univerexport%168,99
- Idea · Mercator · Roda182,32
+4 prodavnice663,96 din/l
Napitak u Prahu od Soje Natural Zajić 300 g
- Fortuna Market369,99
- Metalac Market395,00
- Trlić399,00
+6 prodavnica1.233,30 din/kg
−10%Namaz Biljni Rogač i Agava Šećer Granum 170 g
- Super Vero%324,99
- dm359,00
- Mikromarket365,00
+6 prodavnica1.911,71 din/kg
Puter od Badema Lučar 170 g
- Aksa599,00
- Prima622,00
- Roda644,99
+6 prodavnica3.523,53 din/kg
Napitak Organski Ovseni Vanila Boom Box 1 l
- Idea · Mercator · Roda345,63
- Super Vero359,99
- Univerexport371,83
+3 prodavnice345,63 din/l
Mešoviti Proizvod Forma Pizza Viotros 400 g
- BB Trade294,97
- Morava297,00
- Europrom299,90
+5 prodavnica737,43 din/kg
Vegan Biljni Proizvod Gusto 175 g
- Aroma299,90
- Fortuna Market299,99
- Super Vero306,99
+5 prodavnica1.713,71 din/kg
Pašteta od Soje sa Pečurkama Vitalia 105 g
- Idea · Mercator · Roda227,83
- Super Vero247,99
- Univerexport252,58
+3 prodavnice2.169,81 din/kg
Napitak od Soje Čokolada Alpro 250 ml
- Maxi Online · Mega Maxi181,99
- Idea · Mercator · Roda182,32
- Super Vero187,99
+2 prodavnice727,96 din/l
Mešoviti Proizvod Pizza Viotros Rf
- Podunavlje579,99
- Idea · Mercator · Roda587,25
- RIČ599,99
+3 prodavnice232,00 din/kg
−11%Biljni Proizvod Violife Listići za Burger 140 g
- Idea · Mercator · Roda%309,99
- Super Vero335,99
- Fortuna Market339,99
+3 prodavnice2.214,21 din/kg
−12%Desert Biljni Čokolada Lešnik Dar 4x125 g
- BB Trade229,97
- Univerexport%246,99
- Aman299,99
+4 prodavnice459,94 din/kg
−17%Napitak Organski Ovseni Barista Boom Box 500 ml
- dm179,00
- Univerexport%181,99
- Idea · Mercator · Roda203,32
+2 prodavnice358,00 din/l
−17%Napitak Barista Ovseni Professional BIO 1 l Boom Box
- dm299,00
- Super Vero%299,99
- Idea · Mercator · Roda345,63
+2 prodavnice299,00 din/l
Napitak od Badema bez Šećera Olympus 1 l
- Super Vero359,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
- Maxi Online · Mega Maxi399,99
+1 prodavnica359,99 din/l
−14%Biljni Proizvod Flavour Block Violife 200 g
- ZAM329,90
- Univerexport%356,99
- Aroma%359,99
+4 prodavnice1.649,50 din/kg
Vegan Proizvod od Biljnog Ulja Gusto Diary 200 g
- BB Trade277,97
- Aroma289,99
- Medius314,99
+4 prodavnice1.389,85 din/kg
Namaz Veganski Gusto Dairy 200 g
- Aroma335,90
- Super Vero343,99
- Medius359,99
+4 prodavnice1.679,50 din/kg
−24%Napitak Badem Vanila 1 l Alpro
- Mega Maxi%379,99
- Univerexport%479,99
- Maxi Online499,99
+4 prodavnice379,99 din/l
Panirani Medaljoni Vege Amadori 220 g
- Super Vero344,99
- Maxi · Mega Maxi399,99
- Univerexport402,40
+3 prodavnice1.568,14 din/kg
Pečenica Dimljena Vegan Genie 250 g
- Mega Maxi477,99
- Super Vero494,99
- VP Dima499,00
+4 prodavnice1.911,96 din/kg
Tofu Organski Natur Joya 250 g
- Euro Ša M323,00
- Čutura419,99
- Univerexport420,99
+4 prodavnice1.292,00 din/kg
Tofu Organski Dimljeni 200 g Joya
- Euro Ša M390,00
- Europrom399,90
- Univerexport462,99
+4 prodavnice1.950,00 din/kg
−14%Napitak od Soje Barista Joya 1 l
- Idea · Mercator · Roda%267,99
- Fortuna Market279,99
- dm295,00
+2 prodavnice267,99 din/l
Combi Yayla 800 g Mešoviti Proizvod
- Metro499,00
- Cash & Carry Plus594,97
- Metalac Market599,00
+4 prodavnice623,75 din/kg
Namaz Veggie Tartar od Sočiva Argeta 95 g
- Super Vero175,99
- Aroma181,70
- Univerexport189,99
+3 prodavnice1.852,53 din/kg
−12%Desert Biljni Vanila Dar 4x125 g
- Univerexport%246,99
- BB Trade279,97
- Aroma309,99
+3 prodavnice493,98 din/kg
Mešoviti Slani Namaz Alpinesse Meggle 250 g
- Metro380,00
- Senta Promet448,50
- Super Vero494,99
+3 prodavnice1.520,00 din/kg
−14%Biljni Proizvod Dimljeni Sečeni Violife 140 g
- Univerexport%307,99
- Aroma%314,99
- BB Trade319,97
+3 prodavnice2.199,93 din/kg
Vegan Proizvod Kuglice u Slanom Rastvoru 150 g
- Aroma359,90
- Super Vero399,99
- Univerexport405,52
+3 prodavnice2.399,33 din/kg
Vegan Biljni Proizvod Gusto Diary 200 g
- BB Trade277,97
- Aroma289,99
- Univerexport342,60
+3 prodavnice1.389,85 din/kg
−14%Desert Sojin Tamna Čokolada Alpro 4x125 g
- Mega Maxi%359,99
- Maxi Online419,99
- Univerexport%445,99
+3 prodavnice719,98 din/kg
Napitak od Soje Barista Alpro 1 l
- Metro438,78
- Super Vero459,99
- Idea · Mercator · Roda462,82
+1 prodavnica438,78 din/l
Napitak Badem 250 ml Alpro
- Idea · Mercator · Roda198,90
- Prima199,00
- Univerexport214,12
+1 prodavnica795,60 din/l
−12%Napitak Badem Barista 1 l Alpro
- Super Vero%438,99
- Metro477,32
- Idea · Mercator · Roda497,25
+1 prodavnica438,99 din/l
Napitak od Soje Vanila Protein Alpro 1 l
- Roda487,99
- Mercator489,99
- Idea494,99
+3 prodavnice487,99 din/l
Puter od Badema sa Cimetom Granum 170 g
- dm629,00
- Univerexport674,66
- Idea · Mercator · Roda729,99
+1 prodavnica3.700,00 din/kg
Tofu Sirovi Genie 200 g
- Super Vero249,99
- Univerexport273,99
- VP Dima275,00
+3 prodavnice1.249,95 din/kg
Mešoviti Proizvod Delikates Bela Belanova 400 g
- RIČ189,99
- Aleksandrović209,99
- Prima215,00
+3 prodavnice474,98 din/kg
Mešoviti Proizvod Bella Belanova 500 g
- Metro179,00
- Cash & Carry Plus186,99
- RIČ189,99
+3 prodavnice358,00 din/kgMešoviti Proizvod Moravski Delikates Lilić 900 g
- Svetofor308,90
- Europrom309,90
- Mere329,00
+3 prodavnice343,22 din/kg
Napitak Organski Ovseni Joya 1 l
- Fortuna Market329,99
- Europrom349,90
- Super Vero362,99
+3 prodavnice329,99 din/l
−18%Napitak Badem Protein 1 l Joya
- Super Vero%323,99
- Fortuna Market339,99
- Roda%359,99
+3 prodavnice323,99 din/l
Analogni Proizvod Vegan Beli Dodoni 200 g
- Super Vero569,99
- Aroma579,99
- BB Trade599,97
+3 prodavnice2.849,95 din/kg
Biljni Proizvod Mama's Vegan White 200 g
- Prima299,00
- BB Trade309,97
- Super Vero314,99
+3 prodavnice1.495,00 din/kg
BIO Napitak Soja UHT 1 l Mona
- Fortuna Market289,99
- Idea · Mercator · Roda329,99
- Maxi · Mega Maxi394,99
289,99 din/l
−12%Desert Sojin Vanila Alpro 4x125 g
- Univerexport%445,99
- Roda509,99
- Mercator519,99
+2 prodavnice891,98 din/kg
−12%Desert Sojin Čokolada Alpro 4x125 g
- Super Vero%421,99
- Univerexport506,48
- Roda509,99
+2 prodavnice843,98 din/kg
































