Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Desert Sojin Vanila Alpro 4x125 g

Desert Sojin Vanila Alpro 4x125 g
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 0000054051140
506,48 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
1.012,96 din/kg
Najskuplje je 579,97 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
506,48 din1.012,96 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta509,99 din1.019,98 din/kg+3,51 din
-
MercatorRadnje: Beograd519,99 din1.039,98 din/kg+13,51 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta549,99 din1.099,98 din/kg+43,51 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta579,97 din1.159,94 din/kg+73,49 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 509,99 | 519,99 |
| 01.09.2026. | 509,99 | 519,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DESERT ALPRO VANILA 4X125GBB Trade
- DEZERT SOJA VANILA 4X125G ALPROIdea, Mercator, Roda
- DESERT SOJIN VANILA ALPRO 4X125GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Desert Biljni Čokolada Lešnik Dar 4x125 g
- BB Trade229,97
- Univerexport279,99
- Aman299,99
+4 prodavnice459,94 din/kg
Desert Biljni Vanila Dar 4x125 g
- BB Trade279,97
- Univerexport279,99
- Aroma309,99
+3 prodavnice559,94 din/kg
Desert sa Iznenadjenjem Patrolne Sape 70 g
- Aman129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Senta Promet174,00
+3 prodavnice1.857,00 din/kg
−14%Desert Sojin Tamna Čokolada Alpro 4x125 g
- Mega Maxi%359,99
- Maxi Online419,99
- Univerexport506,48
+3 prodavnice719,98 din/kg
−12%Desert Sojin Čokolada Alpro 4x125 g
- Super Vero%421,99
- Univerexport506,48
- Roda509,99
+2 prodavnice843,98 din/kg






