Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Desert Biljni Čokolada Lešnik Dar 4x125 g

Desert Biljni Čokolada Lešnik Dar 4x125 g
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 3850108028102
229,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
459,94 din/kg
Najskuplje je 339,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,97 din459,94 din/kg
-
246,99 din279,99 din493,98 din/kg+17,02 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta299,99 din599,98 din/kg+70,02 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta309,99 din619,98 din/kg+80,02 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta329,99 din659,98 din/kg+100,02 din
-
MercatorRadnje: Beograd339,99 din679,98 din/kg+110,02 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta339,99 din679,98 din/kg+110,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aman · Aroma · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 229,97 | 309,99 |
| 01.09.2026. | 229,97 | 309,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DESERT BILJNI COKO LESNIK 4X125GAman
- BILJNI DESERT COKOLADA LESNIK DAR 500 G 4X125GAroma, City
- BILJNI DESERT DAR COK-LESNIK 500GRBB Trade
- DESERT BILJNI ČOK LEŠNIK 4X125G DARIdea, Mercator, Roda
- DESERT BILJNI ČOKOLADA LEŠNIK DAR 4X125GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%Desert Biljni Vanila Dar 4x125 g
- Univerexport%246,99
- BB Trade279,97
- Aroma309,99
+3 prodavnice493,98 din/kg
Desert sa Iznenadjenjem Patrolne Sape 70 g
- Aman129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Senta Promet174,00
+3 prodavnice1.857,00 din/kg
−14%Desert Sojin Tamna Čokolada Alpro 4x125 g
- Mega Maxi%359,99
- Maxi Online419,99
- Univerexport%445,99
+3 prodavnice719,98 din/kg
−12%Desert Sojin Čokolada Alpro 4x125 g
- Super Vero%421,99
- Univerexport506,48
- Roda509,99
+2 prodavnice843,98 din/kg
−12%Desert Sojin Vanila Alpro 4x125 g
- Univerexport%445,99
- Roda509,99
- Mercator519,99
+2 prodavnice891,98 din/kg




