Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MEŠOVITI PROIZVOD FORMA PIZZA VIOTROS 400G

MEŠOVITI PROIZVOD FORMA PIZZA VIOTROS 400G
Pakovanje 400 g 8 prodavnica Barkod 5202390005312
219,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
549,75 din/kg
Najskuplje je 323,03 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
219,90 din549,75 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15219,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb219,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68219,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36219,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta294,97 din737,43 din/kg+75,07 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta297,00 din742,50 din/kg+77,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta299,90 din749,75 din/kg+80,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din749,98 din/kg+80,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta304,00 din760,00 din/kg+84,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta319,00 din797,50 din/kg+99,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 310,89 – 335,17 din323,03 din807,58 din/kg+103,13 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 219,90 | 299,95 |
| 01.09.2026. | 219,90 | 299,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOTROS PIZZA 400GAleksandrović
- MESOVITI PROIZVOD G PIZZA 400G VIOTROSBB Trade
- VIOTROS FORMA PIZZA 400GEuro Ša M
- VIOTROS PIZZA-GAUDA 400gEuroprom
- PROIZVOD OD MLEKA SA DODATIM BILJNIM MASTIMA VIOTROS 400G FORMA PIZZA 10337Fortuna Market
- VIOTROS FORMA PIZZA ANALG.GOUDA TIP 400GMorava
- VIOTROS FORMA PIZZA 400gTrlić
- MEŠOVITI PROIZVOD FORMA PIZZA VIOTROS 400GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgMEŠOVITI PROIZVOD HOREKA KREM BELANOVA 670G
- RIČ169,99
- Univerexport192,99
253,72 din/kg- −39 % po kg
MEŠOVITI PROIZVOD SITAN BELANOVA 500G
- Metro169,00
- Prima204,00
- Yuhor219,99
+3 prodavnice338,00 din/kg - −35 % po kg
MEŠOVITI PROIZVOD BELLA BELANOVA 500G
- Metro179,00
- Cash & Carry Plus186,99
- RIČ189,99
+4 prodavnice358,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MEŠOVITI NESLANI NAMAZ ALPINESSE MEGGLE 250G
- Mere276,00
- Metro380,00
- Euro Ša M434,00
+8 prodavnica1.104,00 din/kg
MEŠOVITI PROIZVOD PIZZA VIOTROS RF
- Podunavlje579,99
- Idea587,25
- Mercator587,25
+5 prodavnica232,00 din/kg
−8%MEŠOVITI SLANI NAMAZ ALPINESSE MEGGLE 250G
- Metro380,00
- Senta Promet448,50
- Super Vero%454,99
+4 prodavnice1.520,00 din/kgMEŠOVITI PROIZVOD BELLA BELANOVA 500G
- Metro179,00
- Cash & Carry Plus186,99
- RIČ189,99
+4 prodavnice358,00 din/kg
MEŠOVITI PROIZVOD DELIKATES BELA BELANOVA 400G
- RIČ189,99
- Aleksandrović209,99
- Prima215,00
+4 prodavnice474,98 din/kgMEŠOVITI PROIZVOD MORAVSKI DELIKATES LILIĆ 900G
- Svetofor308,90
- Europrom309,90
- Mere329,00
+3 prodavnice343,22 din/kgMEŠOVITI PROIZVOD SITAN BELANOVA 500G
- Metro169,00
- Prima204,00
- Yuhor219,99
+3 prodavnice338,00 din/kgMEŠOVITI PROIZVOD DELIKATES BELANOVA 850G
- Leon299,99
- RIČ299,99
- Aleksandrović329,99
+2 prodavnice352,93 din/kg












