Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.857 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−43%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MF 88PR MERIX 3.96L
- Metro1.078,80
- Cash & Carry Plus1.099,99
- Euro Ša M1.159,00
+9 prodavnica272,42 din/l
−49%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 3L
- Lidl998,99
- Maxi Online · Mega Maxi%1.039,00
- Idea · Mercator · Roda%1.099,00
+6 prodavnica333,00 din/l
−45%KAPSULE ZA SUĐE PREMIUM 5IN1 SOMAT 42/1
- Cash & Carry Plus1.223,73
- Univerexport%1.289,99
- dm1.299,00
+9 prodavnica29,14 din/kom
−55%KAPSULE ZA VEŠ UNIVERSAL 70PR PERSIL 70/1
- Lilly%1.739,99
- Trnava Promet1.748,00
- Idea · Mercator · Roda%1.799,00
+7 prodavnica24,86 din/kom
−26%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BELI FROSCH 1.5L
- Lilly%639,99
- Cash & Carry Plus699,99
- Idea · Mercator · Roda%699,99
+7 prodavnica426,66 din/l
ARIEL LIQUID LND MS 1L 20W
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
- Euro Ša M762,00
+9 prodavnica619,99 din/l
−39%AREON Home sticks lux vanila black 85ml
- Mega Maxi%529,99
- ZAM679,90
- Cash & Carry Plus679,99
+9 prodavnica6.235,18 din/l
−44%Dr.Beckmann Cistac frizidera 250ml
- Maxi Online · Mega Maxi%289,99
- dm399,00
- Cash & Carry Plus400,00
+8 prodavnica1.159,96 din/l
ERDAL leather losion 0500
- Euro Ša M475,00
- Cash & Carry Plus489,99
- Aleksandrović499,90
+9 prodavnica950,00 din/l
−33%EMSAL laminate 1000ml
- Mega Maxi%349,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aroma%419,99
+9 prodavnica349,99 din/l
ANITRA Duck WC 2*36gr korpica Fresh Boost Floral Pink Peony
- Cash & Carry Plus143,55
- Fortuna Market149,99
- Trnava Promet152,00
+9 prodavnica4.485,94 din/kg
RAID Super zamka za mrave
- Euro Ša M450,00
- Trnava Promet459,00
- Trlić489,00
+9 prodavnica4.500,00 din/kg
AIRWICK FM refil Magnolia&Cherry Blossom 0250 6
- Cash & Carry Plus369,99
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M378,00
+9 prodavnica1.479,96 din/l- −34%
Tecni deterdzent ARIEL 1350ml Color
- Medius%699,90
- Cash & Carry Plus699,99
- VP Dima799,00
+9 prodavnica518,44 din/l
−29%Omeksivac TESORI 760ml Persian Dream
- Trnava Promet293,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+7 prodavnica385,53 din/l
−8%Deterdzent za posudja AXEL limun 0450 super formula
- Luki99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Aman109,99
+9 prodavnica222,00 din/l
−8%AXEL sgrasso 0750+AXEL sgrasso refil 0750 6
- Euro Ša M%459,90
- Cash & Carry Plus469,99
- Metalac Market479,00
+9 prodavnica306,60 din/l
*Deterdzent SELECTION 11kg Fresh
- Euro Ša M969,00
- VP Dima999,00
- Cash & Carry Plus999,99
+9 prodavnica88,09 din/kg
−17%Omeksivac DUEL 2.45l Love Actually
- Europrom485,50
- Metalac Market485,76
- Senta Promet485,76
+9 prodavnica198,16 din/l
−39%*Deterdzent za posudje SPIN 0500 Chamomile
- Mega Maxi%129,99
- Morava129,99
- Aleksandrović139,99
+9 prodavnica259,98 din/l
*Omeksivac LENOR 0462 Fresh Air fresh wind
- VP Dima249,00
- Mikromarket299,99
- Sunce (Qvattro)309,99
+9 prodavnica538,96 din/l- −33%
Tecni deterdzent ARIEL 1350ml MS
- Medius%699,90
- Cash & Carry Plus829,99
- Fortuna Market849,99
+9 prodavnica518,44 din/l
−44%*Omeksivac LENOR 1239ml Sensitiv
- Morava%289,99
- VUM399,99
- Euro Ša M%429,90
+9 prodavnica234,05 din/l
BREF kuglice DUO 2x50g chlorin 10
- Trnava Promet210,00
- Aleksandrović219,99
- Fortuna Market229,99
+9 prodavnica2.100,00 din/kg
−27%Deterdzent PERSIL 2.025kg fbs 6
- Euro Ša M719,00
- Cash & Carry Plus734,96
- Trnava Promet763,00
+9 prodavnica355,06 din/kg
Tecni deterdzent PERWOLL 3750ml Black
- Aleksandrović899,99
- Luki999,00
- ZAM999,90
+9 prodavnica240,00 din/l
−41%Deterdzent PERSIL 9kg
- Leon999,99
- Metalac Market999,99
- Trlić%999,99
+9 prodavnica111,11 din/kg
RUBEL ACTIV FRESH 9 KG
- VUM849,99
- Aleksandrović899,90
- Sunce (Qvattro)999,99
+9 prodavnica94,44 din/kg
DR.BECKMANN PROTIV KAMENCA 250ml
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Fortuna Market399,99
+9 prodavnica1.516,00 din/l
PRONTO SPREJ PROTIV PRASINE 300ml
- Senta Promet437,24
- Aleksandrović449,99
- Trlić459,00
+9 prodavnica1.457,47 din/l
−44%FAIRY LEMON 650ml T
- Senta Promet199,50
- Aman%199,99
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+8 prodavnica306,92 din/l
VANISH OXI ACTION 500g ACTION
- Senta Promet291,65
- Euro Ša M313,00
- Trlić349,99
+9 prodavnica583,30 din/l
−45%DUEL TECNI GEL WHITE&COLOR 3600ML
- Aleksandrović549,99
- Europrom568,00
- Sunce (Qvattro)572,99
+9 prodavnica152,78 din/l
DUEL OMEKSIVAC GOLDEN COAST 1,6L
- Cash & Carry Plus399,99
- Fortuna Market399,99
- Europrom429,90
+9 prodavnica249,99 din/l
−33%POMPA ODMASCIVAC 500ML PUMPICA
- Maxi Online%189,99
- VUM%199,99
- Euro Ša M221,00
+9 prodavnica379,98 din/l
−32%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea · Mercator · Roda%729,99
- Lilly%729,99
+7 prodavnica2.555,52 din/kg
−23%POMPA KUPATILO 500ml PUMPICA
- VUM199,99
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Euro Ša M221,00
+7 prodavnica399,98 din/l
−28%DET GEL PERSIL REGULAR 55WL 2.475L
- Aleksandrović1.099,99
- BB Trade1.199,97
- Lidl1.199,99
+9 prodavnica444,44 din/l
−50%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MAŠINA ZA SUĐE SOMAT 250ML
- Super Vero282,99
- RIČ289,99
- Fortuna Market299,99
+8 prodavnica1.131,96 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA ENERGY SEMANA 1.4L
- Idea · Mercator · Roda%320,00
- Trnava Promet452,00
- Aleksandrović469,99
+6 prodavnica228,57 din/l
−32%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA JOY SEMANA 1.2L
- Leon385,99
- dm419,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+6 prodavnica321,66 din/l
−12%SREDSTVO UNIVERZALNO RASPBERY FROSCH 500ML
- VUM254,99
- Euro Ša M272,00
- dm279,00
+8 prodavnica509,98 din/l
SREDSTVO UNIVERZALNO RASPBERY FROSCH 1L
- Euro Ša M255,00
- Aleksandrović279,99
- Metro335,99
+8 prodavnica255,00 din/l
−25%ODSTRANJIVAČ FLEKA BABY EKO FROSCH 300ML
- Euro Ša M335,00
- Aksa%356,00
- Idea · Mercator · Roda%359,99
+6 prodavnica1.116,67 din/l
−50%OSVEŽIVAČ MIRISNA SVEĆA MIX GLADE 129G
- dm%249,00
- Trlić499,99
- Aksa569,00
+8 prodavnica1.930,23 din/kg
−25%WC OSVEŽIVAČ DOPUNA DISC FRESH MARINE DUCK 72ML
- Aleksandrović349,99
- Medius389,99
- Mega Maxi%389,99
+8 prodavnica4.860,97 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 1L
- Fortuna Market399,99
- Euro Ša M520,00
- Aleksandrović599,90
+8 prodavnica399,99 din/l
−12%SREDSTVO ZA ODSTRANJIVANJE MRLJA PINK STUFF 500ML
- Trnava Promet396,00
- Fortuna Market399,99
- Trlić429,99
+8 prodavnica792,00 din/l































