Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 60PR ARIEL 2.7L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 60PR ARIEL 2.7L
Pakovanje 2,7 l 10 prodavnica Barkod 8700216728454
1.498,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
555,18 din/l
Najskuplje je 2.465,99 din, +65% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.498,99 din555,18 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta1.499,00 din555,19 din/l+0,01 din
-
1.859,99 din688,89 din/l+361,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun1.859,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.859,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.859,99 din
- Kragujevac · Metro1.859,99 din
- Niš · Metro1.859,99 din
- Novi Sad · Metro1.859,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.299,99 din851,85 din/l+801,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta2.352,24 din871,20 din/l+853,25 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta2.352,24 din871,20 din/l+853,25 din
-
MercatorRadnje: Beograd2.352,24 din871,20 din/l+853,25 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 2.326,99 – 2.515,99 din2.420,99 din896,66 din/l+922,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu2.449,99 din907,40 din/l+951,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta2.465,99 din913,33 din/l+967,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.498,99 | 2.352,24 |
| 01.09.2026. | 1.498,99 | 2.352,24 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL COLOR tečni detergent za veš 2,7ldm
- DET ARIEL LIQUID COLOR 60W 2.7LIdea, Mercator, Roda
- Ariel Color tečni deter.za veš MK4 2,7lLidl
- ARIEL COLOR STAIN&ODOUR TECNI DET. 2.7L , 60PRANJALilly
- 2.7L ARIEL 60W LIQ COLOR-STAND.-VAR.Metro
- ARIEL TECNI COLOR 60 PRANJAMikromarket
- ARIEL TECNI COLOR 60pranja.304192RIČ
- DETERDŽENT ARIEL TEČNI COLOR 2,7 L 60 PRANJA P&GSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lTecni deterdzent PERWOLL 3750ml Color
- Aleksandrović899,99
- Trnava Promet1.091,00
- Fortuna Market1.099,99
+11 prodavnica240,00 din/l- −56 % po l
DUAL POWER COLOR 2L TECNI DETERDZENT
- Trlić490,00
- RIČ549,99
- Euro Ša M594,00
245,00 din/l - −50 % po l
Tecni deterdzent DUEL 2450ml Color
- Euro Ša M675,00
- Trnava Promet725,00
275,51 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+35 prodavnica240,81 din/l
−20%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+34 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+32 prodavnice545,44 din/l
−20%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−17%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+25 prodavnica389,00 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−4%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l


















