Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BELI FROSCH 1.5L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BELI FROSCH 1.5L
Pakovanje 1,5 l 12 prodavnica Barkod 9001531969317
639,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 30.09.
426,66 din/l
Najskuplje je 999,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
639,99 din865,99 din426,66 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula699,99 din466,66 din/l+60,00 din
-
699,99 din899,99 din466,66 din/l+60,00 din
-
699,99 din899,99 din466,66 din/l+60,00 din
-
699,99 din899,99 din466,66 din/l+60,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta900,99 din600,66 din/l+261,00 din
-
900,99 din600,66 din/l+261,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta900,99 din600,66 din/l+261,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad914,99 din609,99 din/l+275,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 896,99 – 969,99 din933,99 din622,66 din/l+294,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta939,00 din626,00 din/l+299,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta999,99 din666,66 din/l+360,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 699,99 | 900,99 |
| 21.09.2026. | 699,99 | 900,99 |
| 20.09.2026. | 699,99 | 899,99 |
| 19.09.2026. | 699,99 | 871,37 |
| 18.09.2026. | 839,99 | 885,68 |
| 01.09.2026. | 736,99 | 870,19 |
Promene cene
- dm 21.09. 869,00 → 939,00 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DETERDŽENT ZA VES TECNI F ROSCH ALOE VERA 1500MLAroma, City
- DET.ZA VES TECNI FROSCH ALOE 1.5LCash & Carry Plus
- Frosch Aloe Sensitive Detergent 1,5l/22dm
- DET TEČ ALOE VERA 1.5L FROSCHIdea, Mercator, Roda
- FROSCH ALOE VERA TECNI DETERDZENT 1500MLLilly
- Det./ves beli Frosch mas.pranje 1,5Maxi, Maxi Online, Mega Maxi
- DETERDŽENT TEČNI FROSCH ALOE VERA 1.5L ERDALSuper Vero
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BELI FROSCH 1.5LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −16 % po l
TECNI DETERDZENT CHANTECL AIR BELI MOSUS 1260ML
- Mega Maxi%449,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Aroma1.199,99
357,13 din/l
−57 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−56 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ ORCHID 50PR MERIX 2.25L
- Sunce (Qvattro)419,99
- Cash & Carry Plus674,99
- Metro682,80
+14 prodavnica186,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l













