Cene → Kućna hemija → DETERDŽENT ZA SUĐE FRESH ARF 900ML

DETERDŽENT ZA SUĐE FRESH ARF 900ML
Pakovanje 900 ml 15 prodavnica Barkod 3850105180018
169,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
188,88 din/l
Najskuplje je 339,00 din, +99% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din188,88 din/l
-
Medius33 radnje u 15 mesta225,99 din251,10 din/l+56,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik229,99 din255,54 din/l+60,00 din
-
229,99 din307,99 din255,54 din/l+60,00 din
-
229,99 din307,99 din255,54 din/l+60,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta239,99 din266,66 din/l+70,00 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 179,99 - 279,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik239,99 din266,66 din/l+70,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33239,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49239,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5239,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38239,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7239,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10239,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2239,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb239,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36239,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25239,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6239,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99239,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296239,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb239,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb279,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15279,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta294,97 din327,74 din/l+124,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din333,32 din/l+130,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta299,99 din333,32 din/l+130,00 din
-
305,99 din339,99 din/l+136,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun305,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača305,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac305,99 din
- Novi Sad · Metro305,99 din
-
307,99 din342,21 din/l+138,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 306,90 – 333,91 din314,27 din349,19 din/l+144,28 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta329,00 din365,56 din/l+159,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta339,00 din376,67 din/l+169,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,99 | 299,99 |
| 22.09.2026. | 169,99 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 294,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARF ZA SUDOVE 900ML FRESHAleksandrović
- DET. ZA SUDOVE ARF FRESH 900MLAman
- TEC DET ARF FRESH 900MLBB Trade
- TEČNOST ZA POSUĐE ARF 900ML FRESH CITRUSFortuna Market
- ARF ZA SUDOVE FRESH 900 MLLuki
- Deter.za sudje Arf fresh 900mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- ARF ZA SUDOVE 900ML FRESH CITRUSMedius
- 900ML ARF DET. ZA SUD.-FRESHMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −58 % po l
TEHNOHEMIJA DETERDŽENT ZA SUĐE JABUKA 1L
- Cash & Carry Plus79,99
- Sunce (Qvattro)99,99
79,99 din/l
−21 % po lDETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&LIME SPIN 1.2L
- Euro Ša M%179,90
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport%299,99
149,92 din/l- −14 % po l
DETERDŽENT ZA SUĐE ORANGE&MINT DEFT 800ML
- Cash & Carry Plus129,99
- Univerexport171,71
162,49 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l








