Цене → Безалкохолна пића, кафа и чај → Газирани сокови
Газирани сокови
405 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Sok Gazirani Robby B Malina 0,75 l
- Europrom359,90
- Roda409,99
- Mercator414,99
+1 продавница479,87 din/l
Sok Gazirani Robby Borovnica 0,75 l
- Europrom359,90
- Roda409,99
- Mercator414,99
+1 продавница479,87 din/l
Kvas Ruski 0,5 l PET Bip
- Šumadija Market84,00
- Roda87,99
- Idea · Mercator89,99
168,00 din/l
Sampanjac Deciji Jurassic Word Grozdje 0,75 l
- Cash & Carry Plus309,99
- Euro Ša M347,00
- Aman399,99
+1 продавница413,32 din/l
Sampanjac Deciji Madagaskar Jabuka 0,75 l
- Cash & Carry Plus309,99
- Aleksandrović349,99
- VUM349,99
+1 продавница413,32 din/l
Fanta Shokata 1.5l Pet
- Europrom159,90
- Šumadija Market160,00
- Senta Promet164,90
+1 продавница106,60 din/l
Sok Bitter lemon Maxi 2L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go126,99
63,50 din/l
Gazirano pice limun Maxi 1,5l
- Profi49,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi57,99
33,33 din/l
Gazirano pice limun&zova Maxi 1,5l
- Profi59,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi61,99
39,99 din/l
Šampanjac Dečiji Princess 0,75 l
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market399,00
- Univerexport452,05
426,65 din/l
Šampanjac Dečiji Tom&Jerry 0,75 l
- Cash & Carry Plus329,50
- Fortuna Market399,90
- Univerexport452,05
439,33 din/l
Lemon Soda Mohito 0,33 l
- Medius122,99
- Univerexport129,75
- Aroma129,99
372,70 din/l
Gazirano pice Every day Cola 2l PET
- Mega Maxi · Profi49,99
- Univerexport55,87
25,00 din/l
Kvas Ipb 0,33 l
- Aroma99,99
- Univerexport99,99
- Mikromarket129,00
303,00 din/l
Candy Can Bubblegum 0,33 l
- Prima99,00
- Aroma99,99
- Univerexport102,99
300,00 din/l
Sok Gazirani Marshmallow Candy 0,33 l
- Prima99,00
- Aroma99,99
- Univerexport102,99
300,00 din/l
Schweppes Pink Grape 0.25 Pov.Boca
- Cash & Carry Plus95,99
- Aleksandrović109,99
- Soulfood124,99
383,96 din/l
Tut Gut 0,33 l NPV
- Soulfood124,99
- Gomex139,99
- BB Trade149,97
378,76 din/l
Coca Cola 0,33 l Limenka Sleek
- Metro84,00
- VUM84,99
- Soulfood89,99
254,55 din/l
Fanta Orange Zero 0,5 l PET
- Europrom94,90
- Mikromarket95,00
- Soulfood99,99
189,80 din/l
Bip Ruski Kvas 0,33 l NGB
- Soulfood99,99
- Sunce (Qvattro)109,99
- Europrom119,90
303,00 din/lPepsi Evervess Tonic 0,25 l
- VUM96,00
- VP Dima97,00
- Soulfood119,99
384,00 din/l
Vesna Bistra Borovnica 2 l
- Trnava Promet55,00
- Aleksandrović56,99
- Soulfood59,99
27,50 din/lVesna Bistra Jabuka 2 l
- Aleksandrović56,99
- Mere59,90
- Soulfood59,99
28,50 din/lVesna Bistra Kajsija 2 l
- Soulfood55,99
- Aleksandrović56,99
- Svetofor57,90
28,00 din/lVesna Top Cola 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/lVesna Top Sprint 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/lVesna Top Narandza 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/l
Vesna Top Klaker 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/lVesna Top Kabeza 2/1 l
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
- Cash & Carry Plus65,10
27,50 din/lVesna Top Mango 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/lVesna Top Kokta 2 l
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/lVodavoda 2 Gazirana 0,75 l Staklo
- Cash & Carry Plus109,99
- Soulfood119,99
- Trlić134,99
146,65 din/l
−38%RC Cola 0,33l
- Trnava Promet47,00
- Mere48,00
- Trlić%49,99
142,42 din/l
−38%Rc bitter lemon 0330l limenka 24
- Trnava Promet47,00
- Mere47,90
- Trlić%49,99
142,42 din/l
−38%RC Lemon Lime 0,33l
- Trnava Promet47,00
- Mere47,90
- Trlić%49,99
142,42 din/l
−38%Rc tropic 0330l limenka 24
- Trnava Promet47,00
- Mere47,90
- Trlić%49,99
142,42 din/l
Sok Sampanjac Stich 0750
- Trnava Promet316,00
- Trlić399,99
- Prima413,50
421,33 din/l
Sok Sampanjac Frozen 0750
- Trnava Promet316,00
- Aleksandrović329,99
- Trlić399,00
421,33 din/l
Sok Sampanjac Batman 0750
- Trnava Promet316,00
- Prima413,50
- Trlić479,00
421,33 din/l
Cockta 1,5 l
- BB Trade99,97
- Trlić129,90
- VUM134,99
66,65 din/lPink Grejp Epsa 232 ml
- Cash & Carry Plus105,24
- Aleksandrović119,99
- Trlić129,99
453,62 din/l
Fanta Lemon 1,5 l
- Transkom 94120,00
- Aroma139,99
- Trlić140,99
80,00 din/l
Sprite 0,33 l
- Trlić79,00
- Čutura89,99
- Prima91,00
239,39 din/l
Fanta Exotic 1,5 l
- Transkom 9499,00
- Aroma135,99
- Trlić140,99
66,00 din/l
Scheweppes Lemonade 1 l
- Transkom 94105,00
- Aroma107,30
- Trlić115,99
105,00 din/l
Fanta 1,5 l WTH Cheesecake
- Transkom 94120,00
- Europrom130,00
- Trlić135,99
80,00 din/l
Fanta Limun Sleek 0,33 l
- Transkom 9459,90
- Aroma74,60
- Trlić79,90
181,52 din/l






























