Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → PEPSI EVERVESS TONIC 0.25L
PEPSI EVERVESS TONIC 0.25L
Pakovanje 250 ml 4 prodavnice Barkod 8600037998626
96,00 din
najjeftinije u prodavnici VUM
384,00 din/l
Najskuplje je 119,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
96,00 din384,00 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta97,00 din388,00 din/l+1,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din399,96 din/l+3,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta119,99 din479,96 din/l+23,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 96,00 | 97,00 |
| 01.09.2026. | 96,00 | 97,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- EVERVESS TONIK 0.25L NRGBAleksandrović
- TONIK EVERVESS 0.25Mikromarket
- PEPSI EVERVESS TONIC 0.25LSoulfood
- EVERVESS TONIC 0.25L 1/24VP Dima
- PEPSI EVERVESS TONIC 0,25 ST.VUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%PEPSI MAX 0,5L
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+32 prodavnice139,38 din/l
−9%PEPSI 2X1,5L
- Metro165,59
- Aleksandrović189,99
- Super Vero%199,99
+33 prodavnice55,20 din/l
−22%PEPSI 0,33L
- BB Trade%59,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+31 prodavnica181,79 din/l
−22%PEPSI MAX 0,33L
- VP Dima%59,90
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+30 prodavnica181,52 din/l
PEPSI STRAWBERRY 0.33L
- Leon69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Aleksandrović74,99
+30 prodavnica212,09 din/l
−25%PEPSI 2L
- Europrom%119,90
- Medius%119,90
- RIČ%119,99
+30 prodavnica59,95 din/l
−38%PEPSI MAX 1,5L
- Šumadija Market99,90
- Trlić%99,99
- Cash & Carry Plus108,99
+30 prodavnica66,60 din/l
−28%PEPSI 0,5L
- Soulfood%64,99
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Euro Ša M%69,90
+27 prodavnica129,98 din/l











