Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VESNA TOP KABEZA 2/1L
VESNA TOP KABEZA 2/1L
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 8600103649797
54,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood
27,50 din/l
Najskuplje je 65,10 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
54,99 din27,50 din/l
-
Aleksandrović21 prodavnica: 54,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik54,99 din27,50 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3354,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2654,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4354,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-254,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2554,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb54,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula65,10 din32,55 din/l+10,11 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 54,99 | 54,99 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 54,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TOP KABEZA 2LAleksandrović
- SOK FRESH KABEZA 2L VESNACash & Carry Plus
- VESNA TOP KABEZA 2/1LSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
VESNA TOP BITER LEMON 2L
- Svetofor49,99
- Mere53,00
- Aleksandrović54,99
+1 prodavnica25,00 din/lVESNA TOP EGZOTIK 2L
- Trnava Promet52,00
- Mere52,90
- Aleksandrović54,99
+1 prodavnica26,00 din/l
VESNA BISTRA BOROVNICA 2L
- Trnava Promet55,00
- Aleksandrović56,99
- Soulfood59,99
27,50 din/lVESNA BISTRA JABUKA 2L
- Aleksandrović56,99
- Mere59,90
- Soulfood59,99
28,50 din/lVESNA BISTRA KAJSIJA 2L
- Soulfood55,99
- Aleksandrović56,99
- Svetofor57,90
28,00 din/lVESNA BISTRA LIMUNADA 2/1L
- Trnava Promet55,00
- Soulfood55,99
- Aleksandrović56,99
27,50 din/lVESNA TOP COLA 2L
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/l
VESNA TOP KLAKER 2L
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović54,99
- Soulfood54,99
26,00 din/l


