Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Schweppes Pink Grape 0.25 Pov.Boca

Schweppes Pink Grape 0.25 Pov.Boca
Pakovanje 250 ml 3 prodavnice Barkod 0000042357544
95,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
383,96 din/l
Najskuplje je 124,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
95,99 din383,96 din/l
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta109,99 din439,96 din/l+14,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta124,99 din499,96 din/l+29,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 95,99 | 109,99 |
| 01.09.2026. | 95,99 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SCHW. PINK GRAPEFRUIT 0.25L FLAleksandrović
- SOK SCHWEPPES PINK GRAPEFRUIT 0.25L FLCash & Carry Plus
- 0.25L SCHWEPPES SOK PINK GRAPE PB 24/1-STAND.-VAR.Metro
- SCHWEPPES PINK GRAPE 0.25 POV.BOCASoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Schweppes Bitter Lemon 1,5 l
- Cash & Carry Plus142,99
- Trnava Promet143,00
- Lidl147,99
+34 prodavnice95,33 din/l
−10%Schweppes Bitter Lemon 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%89,99
- Profi90,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−20%Schweppes Bitter Lemon 0,33 l
- Morava%68,00
- Cash & Carry Plus72,99
- Lidl76,99
+30 prodavnica206,06 din/l
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−12%Schweppes Tonic Water 0,33 l
- VP Dima60,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica181,82 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−4%Schweppes Pink Grapefruit 1,25 l PET
- Aleksandrović119,99
- Šumadija Market129,90
- Transkom 94139,00
+22 prodavnice95,99 din/l








