Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Sampanjac Batman 0750

Sok Sampanjac Batman 0750
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 5999883580332
316,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
421,33 din/l
Najskuplje je 479,00 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
316,00 din421,33 din/l
-
Aleksandrović21 prodavnica: 329,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik329,99 din439,99 din/l+13,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49329,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6329,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5329,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb329,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38329,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7329,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26329,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10329,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15329,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb329,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2329,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb329,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25329,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296329,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb329,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu413,50 din551,33 din/l+97,50 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta479,00 din638,67 din/l+163,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 316,00 | 371,75 |
| 01.09.2026. | 316,00 | 371,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DEC.SAMP.0.75L BATHMANAleksandrović
- DECIJI SAMPANJAC BATMAN 0.75LPrima
- BATMAN SAMPANJAC 750mlTrlić
- Sok Sampanjac Batman 0750Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK 7UP 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Morava%109,99
- Transkom 94120,00
+24 prodavnice66,60 din/l












