Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Šampanjac Frozen 750 ml

Sok Šampanjac Frozen 750 ml
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 5999883580257
316,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
421,33 din/l
Najskuplje je 399,00 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
316,00 din421,33 din/l
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta329,99 din439,99 din/l+13,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta399,00 din532,00 din/l+83,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 316,00 | 364,50 |
| 01.09.2026. | 316,00 | 364,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DEC.SAMP.0.75L FROZENAleksandrović
- DECIJI SAMPANJAC FROZEN 0.75LPrima
- FROZEN SOK SAMPANJAC 750mlTrlić
- Sok Sampanjac Frozen 0750Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l









