Cene → Akcijski katalozi → Univerexport
Univerexport: akcije ove nedelje
1.933 sniženja · 0 novih danas · 1.759 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−29%DEO SPREJ IKIGAI TESORI 150ML
522,99 din369,99 din2.466,60 din/l
−29%ULOŠCI HIGIJENSKI SUPER INV.CLIP LIBRESSE 8/1
239,99 din169,99 din21,25 din/kom
−29%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR SCHAUMA 250ML
365,99 din259,99 din1.039,96 din/l- −29%
ČAJNA KOBASICA NEOPLANTA RF
2.249,00 din1.599,00 din
−29%ZAČIN KULINAT NATUR 500G ALEVA
406,30 din289,00 din578,00 din/kg
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 3 4-9KG 56/1
2.107,06 din1.499,99 din26,79 din/kom
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 4 7-18KG 50/1
2.107,06 din1.499,99 din30,00 din/kom
−29%PELENE HUGGIES LITTLE MOVERS 5 11-25KG 42/1
2.107,06 din1.499,99 din35,71 din/kom
−29%VLAŽNE MARAMICE BABY SENSITIVE PAMPERS 80/1
357,99 din254,99 din3,19 din/kom
−29%PINĐUR LJUTI GURMANO 490G
729,99 din519,99 din1.061,20 din/kg
−29%ZAČIN PODRAVKA VEGETA 400G
392,94 din279,99 din699,98 din/kg
−29%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ ODOR 37PR. COCCOLINO 1.48L
1.331,34 din949,99 din641,89 din/l
−29%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ SPEED 37PR.COCCOLINO 1.48L
1.331,34 din949,99 din641,89 din/l
−29%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ ULTRA 37PR.COCCOLINO 1.48L
1.331,34 din949,99 din641,89 din/l
−29%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CREAM CIF 500ML
448,25 din319,99 din639,98 din/l- −29%
VINO BELO DEVIL S ROCK RIESLING 0,75L
699,00 din499,00 din665,33 din/l - −29%
FILE ĆUREĆI U CREVU YUHOR
1.399,00 din999,00 din
−29%VISKI BALLANTINE'S 1L
2.799,00 din1.999,00 din1.999,00 din/l
−29%KESE ZA ZAMRZIVAČ 2L MERZER 50/1
69,99 din49,99 din1,00 din/kom
−29%BOMBONE GUMENE JUMBO TORNADO FINI 50G
97,99 din69,99 din1.399,80 din/kg
−29%DR PEPPER CLASSIC 0,33L
139,99 din99,99 din303,00 din/l
−29%NAPITAK DR PEPPER ZERO SUGAR 0,33L
139,99 din99,99 din303,00 din/l
−29%KUKURUZ ŠEĆERAC BAŠ BAŠ 400G LIM.
139,99 din99,99 din249,98 din/kg
−29%FOLIJA ALUMINIJUMSKA 10M BAŠ BAŠ
139,99 din99,99 din
−29%PAPIR ZA PEČENJE 38/8M BAŠ BAŠ
139,99 din99,99 din
−29%MLEKO SVEŽE SOMBOLED 1,5%MM 1.45L PET
209,99 din149,99 din103,44 din/l- −29%
BIBER U ZRNU CRNI NAŠE NAJBOLJE 55G MLIN
349,99 din249,99 din4.545,27 din/kg
−29%ŠUNKA STIŠNJENA CARNEX 350G
531,99 din379,99 din1.085,69 din/kg
−28%LEDENI ČAJ SOLA ŠUMSKO VOĆE 1.5L
195,70 din139,99 din93,33 din/l
−28%SUPA BISTRA GOVEĐA PODRAVKA 65G
90,82 din64,99 din999,85 din/kg
−28%ŠAMPON ZA KOSU BREZA&ARNIKA AFRODITA 1L
475,02 din339,99 din339,99 din/l
−28%ŠAMPON ZA KOSU KOPRIVA HELLENA 1L
313,96 din224,99 din224,99 din/l
−28%LOSION ZA TELO ESSENTIAL DOVE 400ML
976,59 din699,99 din1.749,98 din/l
−28%MESNI NAREZAK YUHOR 150G
215,99 din154,99 din1.033,27 din/kg
−28%SAPUN PINK DOVE 90G
180,99 din129,99 din1.444,33 din/kg
−28%SOK OD 9 VRSTA VOĆA 1L OLYMPUS
479,99 din344,99 din344,99 din/l
−28%SOK VOĆNI JABUKA I POMORANDŽA OLYMPUS 1L
479,99 din344,99 din344,99 din/l
−28%SIR MOZZARELLA CAPONE 125G
277,99 din199,99 din1.599,92 din/kg- −28%
DELIKATES STIŠNJENA ŠUNKA RF NEOPLANTA
1.249,00 din899,00 din408,64 din/kg
−28%BALZAM POSLE BRIJANJA SENSITIVE NIVEA 100ML
1.250,35 din899,99 din8.999,90 din/l
−28%Gel za brijanje Men deep 200ml Nivea
805,75 din579,99 din2.899,95 din/l
−28%GAZIRANO PIĆE NESTEA BRESKVA 0,33L
124,99 din89,99 din272,70 din/l
−28%GAZIRANO PIĆE NESTEA LIMETA MENTA 0,33L
124,99 din89,99 din272,70 din/l
−28%SIR TOPLJENI KAČKAVALJ BISER 140G
249,99 din179,99 din1.285,64 din/kg
−28%ČETKICA EL. PRO 1+ TC CROSSACTION PINK ORAL-B
7.219,99 din5.199,99 din
−28%FARBA ZA KOSU 5-1 COOL BROVN CREME SUPREME
1.193,40 din859,99 din
−28%FARBA ZA KOSU 8-0 NATURAL BLONDE CREME SUPREME
1.193,40 din859,99 din
−28%CREME SUPREME boja za kosu 9-16
1.193,40 din859,99 din