Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM ORGANSKI KAJSIJA RIGONI 250G

DŽEM ORGANSKI KAJSIJA RIGONI 250G
Pakovanje 250 g 7 prodavnica Barkod 8001505004335
404,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 20.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.619,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 468,99 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
404,99 din441,60 din1.619,96 din/kg
-
404,99 din441,60 din1.619,96 din/kg
-
404,99 din441,60 din1.619,96 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad440,99 din1.763,96 din/kg+36,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 451,99 – 490,99 din468,99 din1.875,96 din/kg+64,00 din
-
468,99 din1.875,96 din/kg+64,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta468,99 din1.875,96 din/kg+64,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 440,99 | 441,60 |
| 01.09.2026. | 440,99 | 441,60 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEKMEZ ORG KAJSIJA 250G RIGONIIdea, Mercator, Roda
- Dzem organski kajsija Rigoni 250gMaxi Online, Mega Maxi
- DŽEM ORGANSKI KAJSIJA 250G RIGONISuper Vero
- DŽEM ORGANSKI KAJSIJA RIGONI 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−58 % po kgDZEM KAJSIJA 370g NECTAR
- Trlić249,90
- Aleksandrović259,99
675,41 din/kg
−57 % po kgDZEM EKSTRA KAJSIJA BAKA ZIVKA 330G
- Aman%229,99
- Senta Promet349,99
696,94 din/kg
−56 % po kgEXTRA DZEM KAJSIJA 350g 60% VOCE
- Trlić249,90
- Aleksandrović309,99
714,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg









