Cene → Prerađeno voće i povrće → DZEM EKSTRA KAJSIJA BAKA ZIVKA 330G

DZEM EKSTRA KAJSIJA BAKA ZIVKA 330G
Pakovanje 330 g 2 prodavnice Barkod 8606017956938
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
696,94 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 349,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din294,99 din696,94 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta349,99 din1.060,58 din/kg+120,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 294,99 | 322,49 |
| 01.09.2026. | 294,99 | 322,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZEM EKSTRA KAJSIJA BAKA ZIVKA 330GAman
- DZEM DOMACI EXTRA KAJSIJA 330G MAMINA KUHINJASenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgDZEM KAJSIJA 450G GUSTONA
- Profi179,99
- Maxi%199,99
- Maxi Online%199,99
+3 prodavnice399,98 din/kg
−38 % po kgDZEM KAJSIJA GLUCK 230G
- Aleksandrović99,99
- Leon99,99
434,74 din/kg
−36 % po kgDŽEM KAJSIJA 360G K PLUS
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
444,42 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−19%DZEM SIPURAK 680g HISAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+16 prodavnica463,22 din/kg













