Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE 59PR LENOR 1.239L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE 59PR LENOR 1.239L
Pakovanje 1,239 l 18 prodavnica Barkod 8006530187992
350,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
282,49 din/l
Najskuplje je 719,99 din, +106% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
350,00 din282,49 din/l
-
399,99 din799,99 din322,83 din/l+49,99 din
-
449,90 din629,99 din363,12 din/l+99,90 din
-
449,99 din659,25 din363,19 din/l+99,99 din
-
449,99 din659,25 din363,19 din/l+99,99 din
-
449,99 din659,25 din363,19 din/l+99,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta479,90 din387,33 din/l+129,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik479,99 din387,40 din/l+129,99 din
-
489,99 din649,99 din395,47 din/l+139,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta499,00 din402,74 din/l+149,00 din
-
563,99 din455,20 din/l+213,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun563,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača563,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac563,99 din
- Kragujevac · Metro563,99 din
- Niš · Metro563,99 din
- Novi Sad · Metro563,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad649,99 din524,61 din/l+299,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula659,99 din532,68 din/l+309,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta676,99 din546,40 din/l+326,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta676,99 din546,40 din/l+326,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta679,99 din548,82 din/l+329,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova703,99 din568,19 din/l+353,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu719,99 din581,11 din/l+369,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 350,00 | 659,25 |
| 01.09.2026. | 350,00 | 659,25 |
Promene cene
- Europrom 22.09. 479,90 → 479,90 din 0%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC ZA VES LENOR SENSITIV 1239MLAroma, City
- OMEKSIVAC LENOR SENSITIVE 59 PRANJA 1239MLCash & Carry Plus
- Lenor Sensitive Cotton omekšivač 1,239ldm
- LENOR SENSITIV 1239ml 59w-992Europrom
- OMEKŠIVAČ LENOR 1239L SENSITIVFortuna Market
- OM LENOR SENSITIVE 59W 1.239LIdea, Mercator, Roda
- LENOR SENSITIV COTTON OMEKŠIVAC 1.239L , 59PRANJALilly
- Omeksivac Lenor Sensitive 1,24l/59prMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
VUKO. LEA OMEKSIVAC 2L DOYPACK SENSITIVE
- Euro Ša M205,00
- Sunce (Qvattro)249,99
102,50 din/l
−47 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE COCCOLINO 1,45L
- dm%219,00
- Idea · Mercator · Roda%290,00
- Senta Promet332,20
+13 prodavnica151,03 din/l
−42 % po lCOCCOLINO SENSITIVE OMEKSIVAC 975ML
- dm%159,00
- Trnava Promet287,00
- VP Dima289,00
+10 prodavnica163,08 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l











