Cene → Hleb i peciva → HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G

HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
Pakovanje 300 g 32 prodavnice Barkod 8606106189018
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi
466,63 din/kg
Najskuplje je 194,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Profi najjeftinije139,99 din466,63 din/kg
-
Idea akcija do 27.09.139,99 din169,99 din466,63 din/kg
-
Roda akcija do 27.09.139,99 din169,99 din466,63 din/kg
-
Mercator akcija do 27.09.139,99 din159,99 din466,63 din/kg
-
139,99 din157,99 din466,63 din/kg
-
142,00 din473,33 din/kg+2,01 din
-
145,00 din483,33 din/kg+5,01 din
-
149,00 din496,67 din/kg+9,01 din
-
Aleksandrović41 prodavnica: 112,90 – 149,99 din149,00 din496,67 din/kg+9,01 din
-
152,00 din506,67 din/kg+12,01 din
-
154,44 din514,80 din/kg+14,45 din
-
155,00 din516,67 din/kg+15,01 din
-
157,00 din523,33 din/kg+17,01 din
-
159,99 din533,30 din/kg+20,00 din
-
160,00 din533,33 din/kg+20,01 din
-
167,00 din556,67 din/kg+27,01 din
-
168,00 din560,00 din/kg+28,01 din
-
168,99 din563,30 din/kg+29,00 din
-
169,99 din566,63 din/kg+30,00 din
-
171,99 din573,30 din/kg+32,00 din
-
173,00 din576,67 din/kg+33,01 din
-
174,00 din580,00 din/kg+34,01 din
-
174,99 din583,30 din/kg+35,00 din
-
174,99 din583,30 din/kg+35,00 din
-
174,99 din583,30 din/kg+35,00 din
-
179,99 din599,97 din/kg+40,00 din
-
179,99 din599,97 din/kg+40,00 din
-
179,99 din599,97 din/kg+40,00 din
-
179,99 din599,97 din/kg+40,00 din
-
179,99 din599,97 din/kg+40,00 din
-
189,00 din630,00 din/kg+49,01 din
-
194,99 din649,97 din/kg+55,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 25.09.2026. | 139,99 | 168,99 |
| 23.09.2026. | 139,99 | 168,99 |
| 20.09.2026. | 139,99 | 167,00 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 163,50 |
Promene cene
- Roda 23.09. 159,99 → 169,99 din +6%
- Idea 23.09. 159,99 → 169,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NASE ZRNO HLEB CARSKI 300GAleksandrović
- HLEB NASE ZRNO CARSKI 300 GRAroma, City
- HLEB CARSKI 300G ZITOPEKČutura
- HLEB CARSKI 300GEuro Ša M, Mikromarket
- HLEB CARSKI 300GR DON DONEuroprom, Medius
- HLEB CARSKI 300G 11336 D PBFortuna Market
- HLEB DON DON CARSKI 300GGomex
- HLEB CARSKI PAK 300G TVOJIH 5 MINUTIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+28 prodavnica211,11 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,99
- Idea94,99
- Mercator94,99
+26 prodavnica139,98 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+22 prodavnice599,97 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+22 prodavnice190,00 din/kg
HLEB RAŽANI TONUS 300G
- Aleksandrović164,90
- Podunavlje179,00
- Cash & Carry Plus209,99
+20 prodavnica549,67 din/kg
−17%HLEB REZANI 11 ZRNA KLAS 500G
- Leon89,99
- Trnava Promet95,00
- Cash & Carry Plus102,99
+19 prodavnica179,98 din/kg


