Cene → Prerađeno voće i povrće → Džem Organski Jagoda Rigoni 250 g

Džem Organski Jagoda Rigoni 250 g
Pakovanje 250 g 8 prodavnica Barkod 8001505004328
387,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 08.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.551,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 468,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 08.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad387,99 din440,99 din1.551,96 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd441,60 din1.766,40 din/kg+53,61 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta441,60 din1.766,40 din/kg+53,61 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta441,60 din1.766,40 din/kg+53,61 din
-
dm136 radnji u 48 mesta445,00 din1.780,00 din/kg+57,01 din
-
463,99 din1.855,96 din/kg+76,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta463,99 din1.855,96 din/kg+76,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 451,99 – 490,99 din468,99 din1.875,96 din/kg+81,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 440,99 | 441,60 |
| 01.09.2026. | 440,99 | 441,60 |
Promene cene
- dm 01.10. 479,00 → 445,00 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Fiordifrutta pekmez od jagode 250gdm
- PEKMEZ ORG JAGODA 250G RIGONIIdea, Mercator, Roda
- Dzem organski jagoda Rigoni 250gMaxi Online, Mega Maxi
- DŽEM ORGANSKI JAGODA 250G RIGONISuper Vero
- DŽEM ORGANSKI JAGODA RIGONI 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgDžem Jagoda Extra Pionir 360 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trlić219,00
+3 prodavnice555,53 din/kg- −59 % po kg
Domaći Ekstra Džem Jagoda 330 g MK
- Trlić209,90
- Gomex319,99
636,06 din/kg - −55 % po kg
Džem Extra Jagoda 375 g Umk
- Idea · Mercator · Roda%259,99
693,31 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Džem Family Kajsija STK 600 g Nectar
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+24 prodavnice499,98 din/kg
−28%Džem Šipak Nectar 600 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+22 prodavnice499,98 din/kg
−23%Džem Kajsija Bakina Tajna 670 g
- Medius%519,90
- VP Dima549,00
- Aleksandrović549,99
+25 prodavnica775,97 din/kg
−18%Džem Šipak Bakina Tajna 670 g
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−17%Džem Šipak Nectar 370 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+16 prodavnica540,51 din/kg
−24%Džem Kajsija Nectar 370 g
- Maxi Online%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+18 prodavnica540,51 din/kg
−20%Džem Kajsija Pionir 680 g
- Euro Ša M%279,90
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
+16 prodavnica411,62 din/kg
−19%Džem Šipurak 680 g Hisar
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Transkom 94339,00
+16 prodavnica463,22 din/kg











