Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM JAGODA 360G K PLUS

DŽEM JAGODA 360G K PLUS
Pakovanje 360 g 3 prodavnice Barkod 8605028608577
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
444,42 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din199,99 din444,42 din/kg
-
159,99 din199,99 din444,42 din/kg
-
159,99 din199,99 din444,42 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 199,99 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 199,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−19%DZEM SIPURAK 680g HISAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+16 prodavnica463,22 din/kg











