Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.782 sniženja · 0 novih danas · 37 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−43%Brijač Dopuna Intu Complete 3s Wilk
1.251,70 din710,00 din
−43%Sunđer Puractive Vileda 2/1
369,99 din209,99 din105,00 din/kom
−43%Četkica za Zube Com.5Way 40 Med Oral B 1+1 Gratis
440,43 din250,00 din125,00 din/kom- −43%
Četkica Zub Om133 5Way Clean Oral B
440,43 din250,00 din
−43%Tečni Deterdžent za Veš Clean Chante Clair 1,575 l
1.136,10 din644,99 din409,52 din/l- −43%
Det Teč Color 1575 ml Chante Clair
1.136,10 din644,99 din409,52 din/l
−43%Gillete Giftset Fusion 4Up+gel+bag
4.049,00 din2.300,00 din11.500,00 din/l
−43%Ar Yuhor Pikant Pasteta 50 g
87,99 din49,99 din999,80 din/kg
−43%Yuhor Dimljena Pasteta 50 g
87,99 din49,99 din999,80 din/kg
−43%Yuhor Cureca Pasteta 50 g
87,99 din49,99 din999,80 din/kg
−43%Yuhor Cajna Pasteta 50 g
87,99 din49,99 din999,80 din/kg
−43%Hrana za Pse Markies Pedigree 500 g
439,99 din250,00 din500,00 din/kg
−43%Set Muški Energizante+pufna Genera
439,99 din250,00 din
−43%Voda Vitaminska Jazak Mandarina&Limun 0,5 l
87,99 din50,00 din100,00 din/l
−43%Voda Vitaminska Jazak Zova&Aloa Vera 0,5 l
87,99 din50,00 din100,00 din/l
−43%Deterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 650 ml
387,13 din220,00 din338,46 din/l- −43%
Sirće Vinsko 1/1 Aroma
158,32 din90,00 din
−43%Set Old Spice Captain Bag St+sp+sg
1.759,00 din1.000,00 din
−43%Set Gillete Sensor H+8+socks
1.759,00 din1.000,00 din
−43%Deo Spr Rex Fr WH Flow&Lyc 150 ml
579,99 din330,00 din2.200,00 din/l
−43%Gel Pranje Brade King C 350 ml Gille
1.405,45 din800,00 din2.285,71 din/l- −43%
Trimer Ž Intu Perfe Finish 4u1 Wilk
2.983,89 din1.700,00 din - −43%
Testenina Grkljančić La Perfetta 350 g
70,20 din40,00 din114,29 din/kg
−43%Testenina Makarone Sečene La Perfetta 350 g
70,20 din40,00 din114,29 din/kg- −43%
Testenina Skoljka 350 g Kikindski Mlin
70,20 din40,00 din114,29 din/kg
−43%Tečni Deterdžent za Veš Care Color Coccolino 1,8 l
1.579,00 din899,99 din499,99 din/l
−43%Tečni Deterdžent za Veš Care White Coccolino 1,8 l
1.579,00 din899,99 din499,99 din/l
−43%Set Nivea Ž 2025 Soft Rose Bag Xmas
1.929,00 din1.100,00 din
−43%Set Old Spice Nightp Gameb St+sp+sg
1.929,00 din1.100,00 din
−43%Omekšivač za Veš Gold Orchid 126 pr Lenor 2,65 l
1.332,51 din759,99 din286,79 din/l
−43%Set Old Spice Deep Sea CH St+sg+asl
2.279,00 din1.300,00 din
−43%Etil Alkohol 70% 1 l Vinex
349,99 din199,99 din199,99 din/l
−43%Sapun Tečni Vanila Arodita 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Tečni Jasmin&Magnolia Afrodita 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Teč Grapes 300 ml Afrodita
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Tečni Afrodita Argan 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l- −43%
TP Fresh 3Sl 4/1 Junior MD
105,00 din60,00 din15,00 din/kom
−43%Dove Deo 150 ml Fruity
629,99 din360,00 din2.400,00 din/l
−43%WC Osveživač White Tea Domestos 2x55 g
419,99 din240,00 din2.400,00 din/kg
−43%Sapun Tečni Jungle 300 ml Palmolive
349,99 din200,00 din666,67 din/l
−43%Maska Luksuzna Schaebens 2x5 ml
209,99 din120,00 din12.000,00 din/l
−43%Suva Hrana za Macke Piletina 415 g Reno
139,99 din80,00 din192,77 din/kg
−43%Hrana Pse SD Sos Mini Jag 100 g Mon
104,99 din60,00 din600,00 din/kg
−43%Ceresit Stop vlazi Aero 360 dopuna Lavanda
1.749,00 din999,99 din
−43%Ceresit Stop vlazi Aero 360 dopuna 2x450g
1.749,00 din999,99 din1.111,10 din/kg
−43%Apsorber Ceres Aero360 Dop Polj Cve
1.749,00 din999,99 din
−43%Pelene Evy Baby Jumbo 5 Junior 12-25 kg 46/1
1.749,00 din1.000,00 din21,74 din/kom
−43%Pelene Evy Baby Jumbo 4 Maxi 8-18 kg 58/1
1.749,00 din1.000,00 din17,24 din/kom