Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.898 sniženja · 117 novih danas · 63 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−44%Dezodorans Nivea W Original Care 150 ml
626,01 din350,00 din2.333,33 din/l
−44%NIVEA stik Fresh Flower 50ml ž.
626,01 din350,00 din7.000,00 din/l
−44%WC Osveživač Pine Bref 6x50 g
929,99 din519,99 din1.733,30 din/kg
−44%Kapsule za Veš Extra Fresh Savex 32/1
1.699,00 din949,99 din29,69 din/kom
−44%Krema Lice DN Hydra Se 50 ml Nivea
1.608,28 din900,00 din18.000,00 din/l
−44%Losion Prot Satin Spf30+180 ml Haw
1.428,82 din800,00 din4.444,44 din/l
−44%Četkice Interd Proxi Mix 5/1 Curase
500,00 din280,00 din56,00 din/kom
−44%Novogodisnji Paketic 930g Kras 110595
1.249,99 din700,00 din752,69 din/kg
−44%Stara Rakija 0,5 l 25% Mednica Light
2.319,99 din1.300,00 din2.600,00 din/l
−44%Šampon za Kosu Micelarna Voda W&G 360 ml
535,27 din300,00 din833,33 din/l
−44%Set Nivea Ž 2025 Classic Care Xmas
979,99 din550,00 din
−44%Hvatač Boja K2r Core 52/1
1.069,00 din599,99 din11,54 din/kom
−44%Strudla Brownie Sumsko Voce 240 g Medela
169,14 din95,00 din395,83 din/kg
−44%Old Spice Giftset 25 Captain (St+sg)
889,99 din500,00 din
−44%Os Xms25 Base Captain Gentlm SP SG See
889,99 din500,00 din
−44%Set Old Spice Music Epic Leg St+sg
889,99 din500,00 din
−44%Set Os Xms25 Sport Fan Whitewater
889,99 din500,00 din- −44%
Turpija za Nokte Saf 13 cm Wilkinson
444,99 din250,00 din
−44%Ariel LND Liquid Reular 2 l (40 Pranja)
1.601,82 din900,00 din450,00 din/l
−44%Ariel LND Liquid MS 2 l (40 Pranja)
1.601,82 din900,00 din450,00 din/l
−44%Det Tol Color 40 pr 3 kg Ariel
1.601,82 din900,00 din300,00 din/kg- −44%
Krema Sun SPF 50+baby 80 ml Abbronz
711,90 din400,00 din5.000,00 din/l
−44%Gillete Giftset Mach3+gel+bag
3.379,00 din1.900,00 din- −44%
Brijač Venus Smooth Sen Carts 4/1
1.600,42 din900,00 din225,00 din/kom
−44%Kašica Jabuka+šargarepa Frutek 120 g
160,03 din90,00 din750,00 din/kg
−44%Hrana za Pse Govedina 10 kg Reno
1.600,00 din900,00 din90,00 din/kg
−44%Hrana Pse Fish Mini Sen 800 g Cibau
959,99 din540,00 din675,00 din/kg
−44%Hrana Pse Lamb Mini Sen 800 g Cibau
959,99 din540,00 din675,00 din/kg
−44%NIVEA DERMA tonik začišćenje lica 200ml
799,99 din450,00 din2.250,00 din/l- −44%
Ulje Brzo Tamnj Šar Or SPF 24 200 ml
888,75 din500,00 din2.500,00 din/l - −44%
Krema za Lice SPF 50 50 ml Hedera
1.066,50 din600,00 din12.000,00 din/l
−44%Čaj Lipton Earl Gray Classic 50 g
292,95 din165,00 din3.300,00 din/kg
−44%Ulje Sun Spr Pro Dry Spf8 200 ml Haw
1.242,45 din700,00 din3.500,00 din/l
−44%Hrana Pse SP Dog Med Pilet 400 g Mon
194,99 din110,00 din275,00 din/kg
−44%Set Nivea 2025 Skin Love Bag Xmas
2.479,00 din1.400,00 din350,00 din/kom
−44%Det Renew Color 960 ml Perwoll
601,96 din340,00 din354,17 din/l
−44%Vodka Vigor Original 0,7 l Badel
884,99 din500,00 din714,29 din/l
−43%Tečni Deterdžent za Veš MF 88 pr Merix 3,96 l
2.299,00 din1.299,00 din328,03 din/l
−43%Čokolada Mlečna sa Celim Lešnikom Milka 100 g
229,99 din130,00 din1.300,00 din/kg
−43%Čokolada Mlečna Bela Milka 100 g
229,99 din130,00 din1.300,00 din/kg
−43%Vlažne Maramice Baby Fresh Pampers 52/1
229,99 din130,00 din2,50 din/kom- −43%
Hrana Mač Pašte Pil Pov 100 g Monge
114,99 din65,00 din650,00 din/kg
−43%Puder Baby Bočica 100 g Nivea
529,83 din300,00 din3.000,00 din/kg
−43%Set Magič Pasta850 G+sunđer The Pink
1.059,00 din599,99 din
−43%Sunđer Fino Fresh 2/1
299,99 din169,99 din85,00 din/kom
−43%TP Kamilica 3Sl 16/1 Violeta
493,99 din279,99 din17,50 din/kom- −43%
Krema Sun SPF 50+80 ml Abbronzare
705,60 din400,00 din5.000,00 din/l
−43%Deo Diavolo Muški 150 ml Sarantis
793,80 din450,00 din3.000,00 din/l