Cene → Prerađeno voće i povrće → PARADAJZ PASIRANI 3X200ML GARDEN GO
PARADAJZ PASIRANI 3X200ML GARDEN GO
Pakovanje 600 ml 3 prodavnice Barkod 3838900826195
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
258,32 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 154,99 | 154,99 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 154,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lPARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
- Maxi%94,99
- Maxi Online%94,99
- Mega Maxi%94,99
+25 prodavnica94,99 din/l- −57 % po l
PASIRANI PARADAJZ TO 1L MIN-COMMERCE
- BB Trade%109,99
- Metalac Market%109,99
- Morava%109,99
+7 prodavnica109,99 din/l
−54 % po lPARADAJZ PASIRANI GURMAN 1L
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
+17 prodavnica119,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PARADAJZ SOK POLIMARK 500ML
- Maxi%67,99
- Maxi Online%67,99
- Mega Maxi%67,99
+35 prodavnica135,98 din/l
−28%PARADAJZ SOK POLIMARK 1L
- Aleksandrović119,90
- Maxi Online%119,99
- Metro%124,00
+34 prodavnice119,90 din/l
−32%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 500ML
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Leon73,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−29%PARADAJZ SOK SA BOSILJKOM POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−49%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
- Maxi%94,99
- Maxi Online%94,99
- Mega Maxi%94,99
+25 prodavnica94,99 din/l
−19%PARADAJZ PASIRANI GURMAN 500G
- Čutura%64,99
- Sunce (Qvattro)%64,99
- VP Dima69,90
+24 prodavnice129,98 din/l
−29%PARADAJZ SOK LJUTA PAPRIKA POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+23 prodavnice139,98 din/l
PARADAJZ PELAT MUTTI 400G LIM.
- RIČ209,99
- Fortuna Market219,99
- Yuhor219,99
+21 prodavnica524,98 din/kg















