Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Worms Fini 90 g

Bombone Gumene Worms Fini 90 g
Pakovanje 90 g 15 prodavnica Barkod 8410525116711
100,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.111,11 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 179,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
100,00 din159,99 din1.111,11 din/kg
-
100,00 din164,99 din1.111,11 din/kg
-
100,00 din164,99 din1.111,11 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula134,99 din1.499,89 din/kg+34,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,99 din1.666,56 din/kg+49,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta149,99 din1.666,56 din/kg+49,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din1.666,56 din/kg+49,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta153,97 din1.710,78 din/kg+53,97 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din1.776,67 din/kg+59,90 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta159,99 din1.777,67 din/kg+59,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din1.777,67 din/kg+59,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta163,00 din1.811,11 din/kg+63,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 148,99 – 168,99 din165,99 din1.844,33 din/kg+65,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta166,18 din1.846,44 din/kg+66,18 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din1.999,89 din/kg+79,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 134,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 134,99 | 159,99 |
Promene cene
- Univerexport 01.10. 175,99 → 165,99 din -6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONA GUMENA FINI WORMS 100GAroma, City
- BOM GUM FINI JELLY WORMS 90GBB Trade
- BOMBONE GUMENE FINI PIZZY WORMS GLISTE 100grCash & Carry Plus
- BOMBON GUMENA FINI PIZZY WORMS GLISTE 100GGomex
- BOMBONE GUM FINI GLISTE 100G CANOIdea, Mercator, Roda
- PIZZY GUM.BOMONE GLISTE 100GRMedius
- OKSA BOMOMBONE GUMENE GLISTE 90G PIZZYMikromarket
- bombone gumene Pizzy worms glista 90gr oksaPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −50 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −50 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg - −50 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg







