Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje 3u1 Silky Comfort BIO Baza 400 ml

Gel za Tuširanje 3u1 Silky Comfort BIO Baza 400 ml
Pakovanje 400 ml 11 prodavnica Barkod 3856020908300
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 24.10.
999,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 749,99 din, +88% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din639,99 din999,98 din/l
-
399,99 din639,99 din999,98 din/l
-
399,99 din639,99 din999,98 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta489,99 din1.224,98 din/l+90,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta499,00 din1.247,50 din/l+99,01 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta499,99 din1.249,98 din/l+100,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta549,99 din1.374,98 din/l+150,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta639,99 din1.599,98 din/l+240,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu669,99 din1.674,98 din/l+270,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 714,99 – 736,99 din714,99 din1.787,48 din/l+315,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta749,99 din1.874,98 din/l+350,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 489,99 | 639,99 |
| 01.09.2026. | 489,99 | 639,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BIOBAZA 3IN1 BODY&HAIR SILKY COMFORT 400MLAleksandrović
- BIOBAZA BODY&HAIR SILKY COMPORT 400MLČutura
- BIOBAZA tuš/gel 3u1 argan&jojoba 400mldm
- GEL TUŠ 3U1 SILKY COMFORT 400ML BBIdea, Mercator, Roda
- BIOBAZA BODY&HAIR 3U1SILKY COM. GEL ZA TUŠ.Lilly
- BIOBAZA SG 400ML SILKY COMFORT 3U1 BODY&HAIRMedius
- Biob 3in 1 body hair silky comfort 400mlRIČ
- BIOBAZA 3in1 BODY&HAIR SILKY COMFORT 400 mLTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











