Cene → Kućna hemija → DET PERSIL POW EXP SEN 36WL 2.7KG

DET PERSIL POW EXP SEN 36WL 2.7KG
Pakovanje 2,7 kg 9 prodavnica Barkod 9000101806915
785,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
290,74 din/kg
Najskuplje je 1.498,99 din, +91% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
785,00 din290,74 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula809,99 din300,00 din/kg+24,99 din
-
874,80 din324,00 din/kg+89,80 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun874,80 din
- Beograd · Metro, Krnjača874,80 din
- Beograd · Metro, Vidikovac874,80 din
- Kragujevac · Metro874,80 din
- Niš · Metro874,80 din
- Novi Sad · Metro874,80 din
-
899,99 din993,99 din333,33 din/kg+114,99 din
-
899,99 din993,99 din333,33 din/kg+114,99 din
-
999,99 din1.599,00 din370,37 din/kg+214,99 din
-
999,99 din1.599,00 din370,37 din/kg+214,99 din
-
999,99 din1.599,00 din370,37 din/kg+214,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.498,99 din555,18 din/kg+713,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 785,00 | 1.498,99 |
| 18.09.2026. | 785,00 | 1.498,99 |
| 01.09.2026. | 795,00 | 1.498,99 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 1.500,13 → 1.599,00 din +7%
- Roda 28.09. 1.500,13 → 1.599,00 din +7%
- Idea 28.09. 1.500,13 → 1.599,00 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES PERSIL POWDER SENSITIVE 36WL/2,7KGCash & Carry Plus
- PERSIL POWDER SENSITIVE 36WL/2,7KGEuro Ša M
- DET PERSIL POW EXP SEN 36WL 2.7KGIdea, Mercator, Roda
- Persil prasak Sensitive 36WL/2,7kgMaxi Online, Mega Maxi
- 2.7KG PERSIL PRASAK 36W-SENMetro
- DETERDŽENT PRAŠAK PERSIL SENSITIVE 2,7KG 36 PRANJA HENKELSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE FAIRY 900ML
- Fortuna Market%279,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+32 prodavnice311,10 din/l









