Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−25%Četka za Kosu Tsč040 Still
599,99 din449,99 din
−25%Četka za Kosu Sea Star Tgbč107 Stil
599,99 din449,99 din
−24%Sredstvo Protiv Buđi Moldex 500 ml
589,99 din449,99 din899,98 din/l
−23%Biskvit Panettone Classic 500 g SM
582,55 din449,99 din899,98 din/kg
−22%Kafa Mlevena Crema VP 250 g Franck
579,99 din449,99 din1.799,96 din/kg
−22%Deterdžent za Veš Baby Sensitive Bohor 1,5 l
574,99 din449,99 din299,99 din/l
−21%Kapsule Perfetto Espresso Barcaffe 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Kapsule Perfetto Brazil Barcaffe 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Kapsule Barcaffe So Peru NC 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Kapsule Barcaffe Flora Rfa NC 55 g 10/1
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Brijač Xtreme3 Comf Co Del 3+1s Wil
569,99 din449,99 din112,50 din/kom
−21%Barcaffe Columbia Kapsule 55 g Alu
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Kafa Barcaffe So India NC Kapsule 55 g
569,99 din449,99 din8.181,64 din/kg
−21%Pena za Pr Lica i Ruku 250 ml Bab Hi
569,99 din449,99 din1.799,96 din/l
−20%Šampon za Kosu Kozije Mleko Ziaja 400 ml
564,57 din449,99 din1.124,98 din/l
−20%Džem Manari Malina 375 g
564,37 din449,99 din1.199,97 din/kg
−18%Corn Flakes Choco Nestle 450 g
549,99 din449,99 din999,98 din/kg
−18%Gel za Kupanje 400 ml Babysanft Hipp
549,99 din449,99 din1.124,98 din/l
−18%Reg. za Kosu u Spreju Strng For LNG Schauma 250 ml
546,00 din449,99 din1.799,96 din/l
−18%Schauma REPAIR & CARE reg./spreju 200ml
545,99 din449,99 din2.249,95 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Whitewater Old Spice 400 ml
541,93 din449,99 din1.124,98 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
541,93 din449,99 din1.124,98 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Epic Legend Old Spice 400 ml
541,93 din449,99 din1.124,98 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Cold Spice Old Spice 400 ml
539,99 din449,99 din1.124,98 din/l
−17%Duel Omekšivac Purple Dream 1,6 l
539,99 din449,99 din281,24 din/l
−17%Duel Omekšivač Blue Noire 1,6 l
539,99 din449,99 din281,24 din/l
−16%Deo Stik Men Whitewater Old Spice 50 ml
534,13 din449,99 din8.999,80 din/l
−16%Deo Sprej Men Whitewater Old Spice 150 ml
534,13 din449,99 din2.999,93 din/l
−16%Deo Sprej Men Captain Old Spice 150 ml
534,13 din449,99 din2.999,93 din/l
−16%Deo Stik Men Captain Old Spice 50 ml
534,13 din449,99 din8.999,80 din/l
−16%Deo Sprej Men Epic Legend Old Spice 150 ml
534,13 din449,99 din2.999,93 din/l
−16%Deo Stik Men Epic Legend Old Spice 50 ml
534,13 din449,99 din8.999,80 din/l
−16%Old Spice deo stik whitewater men 70ml
534,13 din449,99 din6.428,43 din/l
−15%Deo Sprej Men Cold Spice Old Spice 150 ml
529,99 din449,99 din2.999,93 din/l
−15%Deo Stik Men Cold Spice Old Spice 70 ml
529,99 din449,99 din6.428,43 din/l- −15%
Deo Spr Power Start 150 ml Old Spice
529,99 din449,99 din2.999,93 din/l
−15%Deo Spr Night Power 150 ml Old Spice
529,99 din449,99 din2.999,93 din/l- −15%
Deo Spr Sport Power 150 ml Old Spice
529,99 din449,99 din2.999,93 din/l - −15%
Old Spice deo stik POWER START 50ml
529,99 din449,99 din8.999,80 din/l
−15%Old Spice deo stik SPORT POWER 50ml
529,99 din449,99 din8.999,80 din/l
−15%Old Spice deo stik NIGHT POWER 50ml
529,99 din449,99 din8.999,80 din/l
−15%Masline BF 700 g CK
529,20 din449,99 din642,84 din/kg
−14%Med Cvetni Krnjevac 500 g
523,83 din449,99 din899,98 din/kg- −13%
Torta Limun 650 g Special Moments
515,53 din449,99 din692,29 din/kg
−12%Šampon za Kosu Aqua Light Pantene 300 ml
511,96 din449,99 din1.499,97 din/l
−12%Pantene Con Repair&Protect 230 ml
511,96 din449,99 din1.956,48 din/l
−12%Granola Protein Crna Čokolada Crveno Voće Vitalia 300 g
509,99 din449,99 din1.499,97 din/kg
−12%Granola Protein Kokos Badem Vitalia 300 g
509,99 din449,99 din1.499,97 din/kg