Cene → Sveža i prerađena riba → TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU MAREBLU 3X60G

TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU MAREBLU 3X60G
Pakovanje 180 g 9 prodavnica Barkod 8054729871115
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
2.499,94 din/kg
Najskuplje je 892,99 din, +98% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din2.499,94 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta499,99 din2.777,72 din/kg+50,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta548,20 din3.045,56 din/kg+98,21 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad644,99 din3.583,28 din/kg+195,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta699,00 din3.883,33 din/kg+249,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd699,99 din3.888,83 din/kg+250,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta699,99 din3.888,83 din/kg+250,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din3.888,83 din/kg+250,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 846,99 – 926,99 din892,99 din4.961,06 din/kg+443,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 449,99 | 699,00 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 699,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MAREBLU TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU 3X60GAman
- TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU MAREBLU 3X60GAroma, City
- TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU 3X60gr MAREBLUCash & Carry Plus
- TUNJEVINA U MASL ULJU 3X60G MAREBLUIdea, Mercator, Roda
- TAKT. TUNJ.MASL.ULJE KOM 3X60GMikromarket
- TUNJEVINA U MASLINOVOM ULJU 3X60G MAREBLUSuper Vero
- TUNA KOMADI U MASLINOVOM ULJU MAREBLU 3X60GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−64 % po kgTunjevina komadi u ulju 0160 Mediteraneo
- Metro143,99
- Trnava Promet153,00
- VP Dima169,90
+1 prodavnica899,94 din/kg- −63 % po kg
EXCELLENT TUNJEVINA U M.ULJU 160g KOMADI
- Trlić149,00
- Sunce (Qvattro)174,99
931,25 din/kg - −49 % po kg
TUNJEVINA KOMADI U MASLIN ULJU 150GR GOLD
- Trlić179,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Aleksandrović249,99
1.285,64 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Tunjevina komadi u suncokretovom ulju RIO MARE 0160
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Tekijanka249,99
+23 prodavnice1.499,94 din/kg
−32%TUNJEVINA RIO MARE KOMADI U SOPSTVENOM SOKU 160G
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Europrom259,90
+15 prodavnica1.499,94 din/kg
−30%Tunjevina salata Mexico 0170 Il Capitano
- Cash & Carry Plus99,99
- Šumadija Market129,90
- Trnava Promet130,00
+16 prodavnica588,18 din/kg
−49%Tunjevina komadi LA PERLA 0170 povrce
- Idea · Mercator · Roda%140,00
- Trnava Promet164,00
- Cash & Carry Plus169,99
+11 prodavnica823,53 din/kg
−9%TUNJEVINA SOLE DI MARE 160g KOMADICI
- Trnava Promet%96,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda105,45
+7 prodavnica600,00 din/kg
−8%Tunjevina filet sa crnim biberom i limunom u ulju 0160 Il Capitano
- Cash & Carry Plus299,99
- Aman349,99
- Trnava Promet372,00
+6 prodavnica1.874,94 din/kg
−23%TUNJEVINA U SALATI SA KINOOM 160GR RIO MARE
- ZAM329,90
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Maxi Online · Mega Maxi426,99
+1 prodavnica2.061,88 din/kg
TUNJEVINA SALATA KFJ FUSILLI 160G
- Aman249,99
- Prima299,50
- Fortuna Market299,99
+4 prodavnice1.562,44 din/kg












