Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CLASSIC BOHOR 3L

OMEKŠIVAČ ZA VEŠ CLASSIC BOHOR 3L
Pakovanje 3 l 18 prodavnica Barkod 8606016593462
463,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
154,33 din/l
Najskuplje je 749,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
463,00 din154,33 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik479,99 din160,00 din/l+16,99 din
-
499,88 din692,60 din166,63 din/l+36,88 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 479,99 - 499,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik499,99 din166,66 din/l+36,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb479,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33499,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5499,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb499,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38499,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7499,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26499,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25499,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296499,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb499,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta499,99 din166,66 din/l+36,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula529,99 din176,66 din/l+66,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta549,99 din183,33 din/l+86,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta559,90 din186,63 din/l+96,90 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta559,99 din186,66 din/l+96,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta570,00 din190,00 din/l+107,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta599,00 din199,67 din/l+136,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta699,99 din233,33 din/l+236,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta699,99 din233,33 din/l+236,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd709,99 din236,66 din/l+246,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta709,99 din236,66 din/l+246,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta709,99 din236,66 din/l+246,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 701,54 – 745,38 din712,50 din237,50 din/l+249,50 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta749,99 din250,00 din/l+286,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 463,00 | 584,50 |
| 01.09.2026. | 463,00 | 584,50 |
Promene cene
- Mercator 27.09. 685,09 → 709,99 din +4%
- Roda 27.09. 685,09 → 709,99 din +4%
- Idea 27.09. 685,09 → 709,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOHOR 3L CLASSICAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES BOHOR CLASSIC XXL 3LAman
- OMEKS BOHOR 3L CLASSICBB Trade
- OMEKSIVAC BOHOR CLASSIC 3LCash & Carry Plus
- Bohor Classic 3000mlEuro Ša M
- BOHOR CLAS.3000ml XXXL 120w-462Europrom
- OMEKŠIVAČ BOHOR 3L CLASSIC XXLFortuna Market
- OM CLASSIC KONC 3L BOHORIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l








