Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PASTA PINK STUFF 850G

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PASTA PINK STUFF 850G
Pakovanje 850 g 22 prodavnice Barkod 5060033821114
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
411,75 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 749,99 din, +114% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din599,99 din411,75 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta399,00 din469,41 din/kg+49,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta399,99 din470,58 din/kg+50,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula399,99 din470,58 din/kg+50,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta435,00 din511,76 din/kg+85,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta439,99 din517,64 din/kg+90,00 din
-
449,99 din643,99 din529,40 din/kg+100,00 din
-
449,99 din676,99 din529,40 din/kg+100,00 din
-
459,90 din669,99 din541,06 din/kg+109,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta463,00 din544,71 din/kg+113,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta479,00 din563,53 din/kg+129,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik489,99 din576,46 din/kg+140,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta499,90 din588,12 din/kg+149,91 din
-
499,99 din649,99 din588,22 din/kg+150,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,99 din588,22 din/kg+150,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu519,99 din611,75 din/kg+170,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta639,99 din752,93 din/kg+290,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd679,99 din799,99 din/kg+330,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta679,99 din799,99 din/kg+330,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta679,99 din799,99 din/kg+330,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta745,00 din876,47 din/kg+395,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta749,99 din882,34 din/kg+400,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 399,00 | 519,99 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 519,99 |
Promene cene
- Mercator 27.09. 639,99 → 679,99 din +6%
- Roda 27.09. 639,99 → 679,99 din +6%
- Idea 27.09. 639,99 → 679,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- THE PINK STUFF UNIVERZALNA PASTA ZA CISCENJE 850GRAman
- PASTA ZA CISCENJE THE PIN K STUFF UNIVERZALNA 850GAroma, City
- PASTA ZA CISCENJE THE PINK STUFF MIRACLE 850 GRCash & Carry Plus
- THE PINK STUFF univ.pasta za čiš.850gdm
- PASTA ZA CISCENJE 850GEuro Ša M
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE THE PINK STUFF MIRACLE PASTA 850GR 005536Fortuna Market
- SRED PASTA ZA ČIŠĆENJE 850G TPSIdea, Mercator, Roda
- THE PINK STUFF PASTA ZA CIŠCENJE 850GRLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −55 % po kg
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA MAGIC 650G LAVANDA
- Fortuna Market119,99
- Aleksandrović129,99
184,60 din/kg
−48 % po kgSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE POWER CREAM LEMON 650 GR LAVEX
- Aleksandrović139,90
- Cash & Carry Plus189,99
- Super Vero192,99
215,23 din/kg
−47 % po kgSredstvo za ciscenje abrazivno Vim HIPP 0600 grand Panonija
- Aleksandrović129,99
- Senta Promet174,15
- Metro179,99
+10 prodavnica216,65 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Super Vero%94,99
- Trnava Promet95,00
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.583,17 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l




