Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−13%Domaća Kiflica sa Kremom Polar Food 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−13%Mini Rol Viršla-Polar Food 500 g
319,99 din279,99 din559,98 din/kg
−11%Deo Sprej Men Vetyver Uomo Malizia 150 ml
315,38 din279,99 din1.866,60 din/l
−11%Ajvar Ljuti sa Povrćem 680 g K Plus
314,99 din279,99 din411,75 din/kg
−10%Tortilja Protein Mexicana 370 g
309,99 din279,99 din756,73 din/kg
−10%Ajvar Blagi sa Povrćem 680 g K Plus
309,99 din279,99 din411,75 din/kg
−10%Šunka Pizza Pileća 350 g Perutnina
309,99 din279,99 din799,97 din/kg
−7%Badem Pečeni 200 g
299,99 din279,99 din1.399,95 din/kg
−68%Boja Gliss Color 7-00 Tamno Plava
869,99 din280,00 din- −67%
Rukavice Nitril Gloves M Safelab
850,00 din280,00 din2,80 din/kom - −67%
Rukavice Nitril Gloves L Safelab
850,00 din280,00 din
−66%Gel za Lice Aloe Vera Norm.Komb.Koža Garnier 50 ml
826,62 din280,00 din5.600,00 din/l
−65%Sprej Volume Kose Niv Forming 250 ml
809,99 din280,00 din1.120,00 din/l
−63%Sprej Kovrdž Kosa Niv Forming 250 ml
759,99 din280,00 din1.120,00 din/l- −63%
Četkice Interdenta P07 5/1 Curasept
750,00 din280,00 din56,00 din/kom
−62%Gel za Kosu Syoss Max Hold 250 ml He
739,99 din280,00 din1.120,00 din/l
−62%Lak za Kosu Thick Hair 300 ml Syoss
739,99 din280,00 din933,33 din/l
−62%Boja 2-1 Prirodna Crnosmeđa Syoss
739,99 din280,00 din
−61%Gel Tuš Freesia 720 ml Lux
714,24 din280,00 din388,89 din/l
−61%Gel Tuš Fig&Geranium Oil 720 ml Lux
714,24 din280,00 din388,89 din/l
−61%Gel Tuš Ylang Ylang 720 ml Lux
714,24 din280,00 din388,89 din/l
−60%Lak za Kosu Volume Lift 300 ml Syoss
699,99 din280,00 din933,33 din/l
−59%Deo M Spr Max Pro Power 150 ml Rexon
689,13 din280,00 din1.866,67 din/l
−58%Serum Lice Konc Nat Care 30 ml Ziaja
670,35 din280,00 din9.333,33 din/l
−58%AFRODITA depil krema 100ml HYDRA
669,99 din280,00 din2.800,00 din/l
−58%AFRODITA depil krema 100ml SENSITIVE
669,99 din280,00 din2.800,00 din/l
−58%Gliss Šampon Color Perfector 400 ml
669,99 din280,00 din700,00 din/l
−58%AFRODITA krema/depil face&bikini 50ml
669,99 din280,00 din5.600,00 din/l
−58%Brijač Wil Xtreme3 Hybrid+dop 5In1
660,66 din280,00 din- −57%
Četkice Interdenta P08 5/1 Curasept
650,00 din280,00 din56,00 din/kom
−57%Deo Stik Original Dove 40 ml
644,49 din280,00 din7.000,00 din/l
−56%Pantene Repair&Protect regenerator za kosu 200ml
636,81 din280,00 din1.400,00 din/l
−56%Pantene 3MM Aqualight 200ml ST
636,81 din280,00 din1.400,00 din/l
−56%Brijač Miss Soleil 4/1 Bic
632,11 din280,00 din70,00 din/kom
−55%Brijač Muški Flex 3 Comfort Bic 3/1
627,45 din280,00 din93,33 din/kom
−55%HEAD&SHOULDERS 2u1 MENTOL 360ml
626,98 din280,00 din777,78 din/l
−55%Šampon H&S Volume 360 ml
626,98 din280,00 din777,78 din/l
−55%Šampon Repai 400 Ml+reg 250 Schauma
623,80 din280,00 din700,00 din/l
−55%Maska za kosu FRUKTIS Grow Strong 320ml
619,99 din280,00 din875,00 din/l
−55%Balzam za Kosu u Spreju Color Syoss 440 ml
616,98 din280,00 din636,36 din/l
−55%Šampon za Kosu Oleo Intense Syoss 440 ml
616,98 din280,00 din636,36 din/l
−55%Regenerator za Kosu Oleo Intense 250 ml Syoss
616,98 din280,00 din1.120,00 din/l
−55%Šampon Full Hair 5d 440 ml Syoss
616,98 din280,00 din636,36 din/l- −54%
Mop Easy 0800 Refill Vileda
609,99 din280,00 din350,00 din/kg
−54%Šampon za Kosu Silver Reflex Schauma 400 ml
604,69 din280,00 din700,00 din/l- −54%
Četkica Zub Piave Brilian sa Ka Sak
602,49 din280,00 din
−53%Losion za Telo Macadam 250 ml Langel
602,11 din280,00 din1.120,00 din/l
−53%Deo Sprej Pomagranate Dove 150 ml
601,24 din280,00 din1.866,67 din/l