Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Persian Dream Tdo 250 ml

Gel za Tuširanje Persian Dream Tdo 250 ml
Pakovanje 250 ml 8 prodavnica Barkod 8008970052021
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.199,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 437,99 din, +46% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din449,99 din1.199,96 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta325,00 din1.300,00 din/l+25,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta419,99 din1.679,96 din/l+120,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad422,99 din1.691,96 din/l+123,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta437,99 din1.751,96 din/l+138,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Lilly · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 249,00 | 429,99 |
| 20.09.2026. | 249,00 | 429,99 |
| 18.09.2026. | 249,00 | 429,00 |
| 01.09.2026. | 299,00 | 429,00 |
Promene cene
- dm 01.10. 429,00 → 325,00 din -24%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Tesori d'Oriente tuš/gel persian 250mldm
- GEL TUŠ PERSIAN DREAM 250ML TDOIdea, Mercator, Roda
- TESORI DI ORIENTE PERSIANDREAM GEL ZA TUŠIR. 250MLLilly
- TESORI SG 250ML PERSIAN DREAMMedius
- GEL ZA TUŠIRANJE PERSIAN DREAM 250ML TESORI D'ORIENTESuper Vero
- GEL ZA TUŠIRANJE PERSIAN DREAM TDO 250MLUniverexport
- TDO GEL ZA TUS. 250ML PERSIAN DREAM SARANTISVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−50 % po lFa Gel za Tuširanje Fiji Dream 400 ml
- Super Vero%239,99
- Trnava Promet246,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+5 prodavnica599,98 din/l
−43 % po lGel za Tuširanje Fiji Dream Fa 250 ml
- Fortuna Market169,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trnava Promet199,00
+17 prodavnica679,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











