Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE ORHIDEJA TDO 250ML

GEL ZA TUŠIRANJE ORHIDEJA TDO 250ML
Pakovanje 250 ml 13 prodavnica Barkod 8008970007090
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 24.10.
1.199,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 449,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
299,99 din429,99 din1.199,96 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta325,00 din1.300,00 din/l+25,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula339,99 din1.359,96 din/l+40,00 din
-
359,90 din419,99 din1.439,60 din/l+59,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu369,99 din1.479,96 din/l+70,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta379,90 din1.519,60 din/l+79,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta384,99 din1.539,96 din/l+85,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd420,00 din1.680,00 din/l+120,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad422,99 din1.691,96 din/l+123,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta429,00 din1.716,00 din/l+129,01 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta449,99 din1.799,96 din/l+150,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 325,00 | 420,00 |
| 20.09.2026. | 325,00 | 420,00 |
| 01.09.2026. | 319,99 | 420,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUS GEL TDO BELI ORHIDEJA 250mlCash & Carry Plus
- Tesori d'Oriente tuš/gel ORHIDEJA 250mldm
- TDO GEL TUSIRANJE 250ML ORHIDEJA REuro Ša M
- GEL TUŠ TESORI ORHIDEJA 250MLIdea, Mercator, Roda
- TESORI DI ORIENTE ORHIDEJA KREMASTI GEL ZA TUSIRANLilly
- TESORI SG 250ML ORHIDEJAMedius
- TDO gel za tus.Orhideja 250mlRIČ
- Tesori di orijente gel za tuširanje jasmin 250 mlŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
- Lilly%199,99
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l









