Cene → Alkoholna pića → PIVO NIKŠIĆKO 4X0.5L LIMENKA

PIVO NIKŠIĆKO 4X0.5L LIMENKA
Pakovanje 2 l 17 prodavnica Barkod 8600105003146
324,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online, na akciji do 30.09.
162,50 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 439,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
324,99 din399,99 din162,50 din/l
-
333,99 din389,99 din167,00 din/l+9,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula379,99 din190,00 din/l+55,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta392,99 din196,50 din/l+68,00 din
-
396,00 din198,00 din/l+71,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun396,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača396,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac396,00 din
- Kragujevac · Metro396,00 din
- Niš · Metro396,00 din
- Novi Sad · Metro396,00 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta399,49 din199,75 din/l+74,50 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,60 din199,80 din/l+74,61 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta399,99 din200,00 din/l+75,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din200,00 din/l+75,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta399,99 din200,00 din/l+75,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta399,99 din200,00 din/l+75,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta399,99 din200,00 din/l+75,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd402,99 din201,50 din/l+78,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta402,99 din201,50 din/l+78,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd409,00 din204,50 din/l+84,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta409,99 din205,00 din/l+85,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta439,99 din220,00 din/l+115,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 379,99 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 379,99 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO NIKSICKO 4X0.5L CAN APATINSKAAman
- PIVO SVETLO NIKSICKO 4X0.5LAroma, City
- PIVO NIKSICKO LIM. 4X0.5L TREBJESACash & Carry Plus
- PIVO NIKSICKO /4x0.5/CANEuroprom
- PIVO NIKŠIĆKO SVETLO 05LX4 LIMENKAFortuna Market
- PIVO NIKŠIĆKO 0,5L CAN FOURPACK APIdea, Mercator, Roda
- Pivo Niksicko limenka 4x 0.5lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Profi
- NIKSICKO PIVO 4X0.5L CANMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −31 % po l
PIVO BANJALUCKO 4X0,5L LIMENKA
- VUM224,99
- Morava259,90
- Gomex349,99
112,50 din/l
−21 % po lPIVO LAV PREMIUM 0.5L 3+1 GRATIS LIMENKA
- Šumadija Market256,00
- Roda294,99
- Univerexport294,99
+7 prodavnica128,00 din/l
−18 % po lPIVO NEKTAR 6X0.5L LIMENKA
- Idea%400,00
- Mercator%400,00
- Roda%400,00
+2 prodavnice133,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PIVO AMSTEL 0.5L LIMENKA
- Soulfood%74,99
- Univerexport%74,99
- Čutura%79,99
+36 prodavnica149,98 din/l
−22%PIVO BIRRA MORETI 0.5L LIMENKA
- Šumadija Market89,90
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−32%PIVO TUBORG 0.5L LIMENKA
- ZAM89,90
- Aman%89,99
- Leon89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−20%PIVO ZAJEČARSKO 0.5L LIMENKA
- Medius%79,90
- Šumadija Market79,90
- Sunce (Qvattro)%79,99
+35 prodavnica159,80 din/l
−19%PIVO LAV PREMIUM 0.5L LIMENKA
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
PIVO ZAJEČARSKO 2L PET
- Lidl279,99
- Metro286,08
- Aleksandrović289,99
+33 prodavnice140,00 din/l
−26%PIVO MERAK 0.5L LIMENKA
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
PIVO TUBORG GREEN 0.33L NB
- Sunce (Qvattro)99,99
- Cash & Carry Plus106,99
- Trnava Promet115,00
+32 prodavnice303,00 din/l











