Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI ANTIBAKTERIJSKI CLASSIC DR.PLANT 1L

SAPUN TEČNI ANTIBAKTERIJSKI CLASSIC DR.PLANT 1L
Pakovanje 1 l 13 prodavnica Barkod 8606015664866
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo, Samarinovac
199,99 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din199,99 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38199,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta265,00 din265,00 din/l+65,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula294,99 din294,99 din/l+95,00 din
-
299,99 din419,99 din299,99 din/l+100,00 din
-
299,99 din419,99 din299,99 din/l+100,00 din
-
299,99 din419,99 din299,99 din/l+100,00 din
-
318,99 din318,99 din/l+119,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta318,99 din318,99 din/l+119,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,00 din349,00 din/l+149,01 din
-
359,99 din359,99 din/l+160,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac359,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača359,99 din
- Beograd · Metro, Zemun359,99 din
- Kragujevac · Metro359,99 din
- Niš · Metro359,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 369,99 – 439,99 din434,99 din434,99 din/l+235,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta459,00 din459,00 din/l+259,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,99 din499,99 din/l+300,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 199,99 | 419,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 419,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DR PLANT TEC.SAP. 1L OCEANAleksandrović
- TECNI SAPUN DR PLANT ANTIBAK. OCEAN FRESH 1LAroma, City
- T.SAPUN OCEAN 1L DR.PLANTCash & Carry Plus
- Dr plant tečni sapun antibakterijski 1ldm
- SAPUN TEČ DR.PLANT ANTIBAK 1LIdea, Mercator, Roda
- Sapun tecni antibak.Classic Dr Plant 1lMaxi Online, Mega Maxi
- 1L DR PLANT T.SAPUN ANTIB-STAND.-VAR.Metro
- DR PLANT T.SAPUN ANTIBAKTERIJSKI 1000mlTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
Clean&Care tečni sapun 1l
- Svetofor73,05
- Mere75,90
73,05 din/l - −62 % po l
SAPUN TECNI VANILA 1L FAMILY NNC
- Čutura76,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Sunce (Qvattro)109,99
+1 prodavnica76,00 din/l - −61 % po l
Tecni sapun Top Med i mleko 1l
- Leon78,99
- Mega Maxi · Profi94,99
- Aleksandrović109,99
+1 prodavnica78,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−28%SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+27 prodavnica749,88 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica722,22 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg













