Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −23%
Vocne Kapi 2 l Jabuka 50%
- Medius%134,90
- Fortuna Market139,99
- Senta Promet145,99
+1 prodavnica67,45 din/l
−23%Sok Vocne Kapi 50% Breskva 2 l
- Medius%134,90
- Fortuna Market139,99
- Senta Promet145,99
+1 prodavnica67,45 din/l
−23%Cappucino Bajadera Franck 18,5 g
- Super Vero%39,99
- Univerexport%44,99
- Aleksandrović49,99
+11 prodavnica2.161,62 din/kg
−23%Hrana za Pse Piletina Junior Pedigree 100 g
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Medius%69,90
+37 prodavnica659,90 din/kg
−23%Hrana za Pse Adult Piletina i Povrće Pedigree 100 g
- Podunavlje%68,99
- Šumadija Market69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica689,90 din/kg
−23%Bombone Čokoladne Bonibon 24,3 g Tuba
- Trnava Promet%60,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Sunce (Qvattro)%68,99
+29 prodavnica2.469,14 din/kg
−23%Muller Mix jogurt kuglice 130g #12 Silbo
- Sunce (Qvattro)%91,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka99,99
+18 prodavnica707,62 din/kg
−23%Ledeni Čaj Ice Tea Šumsko Voće 1,5 l Nectar
- Sunce (Qvattro)%114,99
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
+27 prodavnica76,66 din/l
−23%Voćni Napitak Nectar Nije Svejedno Limunana 1,5 l
- Podunavlje%114,99
- Aleksandrović119,99
- Čutura%119,99
+29 prodavnica76,66 din/l
−23%Voćni Napitak Nije Svejedno Mangonada 1,5 l
- Podunavlje%114,99
- Leon117,99
- Morava%118,00
+22 prodavnice76,66 din/l
−23%Vlažne Maramice Baby Aqua Pure Fresh 60/1
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Cash & Carry Plus119,99
- Europrom%129,90
+22 prodavnice1,92 din/kom
−23%Vlažne Maramice Baby Aloe Vera Fresh 60/1
- Cash & Carry Plus114,99
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Super Vero%132,99
+18 prodavnica1,92 din/kom
−23%kobasica pili 325gr company bb
- Senta Promet%114,99
- Podunavlje149,99
- Soulfood170,00
353,82 din/kg
−23%Bananica Čokoladna Štark 25 g
- Šumadija Market20,90
- Metro20,98
- Profi21,99
+29 prodavnica836,00 din/kg
−23%Mlekovita Javor seceni 150g 10503
- Cash & Carry Plus141,99
- BB Trade%149,99
- Tekijanka%149,99
+16 prodavnica946,60 din/kg
−23%Krema Zaštitna 48 za Ruke 100 ml
- Trlić199,00
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Metro229,99
+5 prodavnica1.990,00 din/l
−23%Sredstvo za Kupatilo Marine Duck 750 ml
- Sunce (Qvattro)201,99
- Senta Promet209,99
- Tekijanka218,51
+24 prodavnice269,32 din/l
−23%Sredstvo za Kupatilo Pine Duck 750 ml
- Fortuna Market199,99
- Sunce (Qvattro)201,99
- Euro Ša M209,00
+18 prodavnica266,65 din/l
−23%Ulošci Higijenski Classic Super Duo Libresse 18/1
- Trnava Promet218,00
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Trlić249,99
+6 prodavnica12,11 din/kom
−23%Gel za Tuširanje Protein Yog&Ovas Dicora 400 ml
- VP Dima215,00
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi Online%229,99
+10 prodavnica537,50 din/l
−23%Sok od Paradajza Blagi Gurman 1 l
- VUM224,99
- Metro229,80
- Sunce (Qvattro)%229,99
+10 prodavnica224,99 din/l
−23%Krastavci 6-9 cm Dijamant 670 g
- Super Vero%219,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Univerexport%229,99
+15 prodavnica328,34 din/kg
−23%Sredstvo za Kupatilo Gel Blooming Bref 750 ml
- dm169,00
- Aleksandrović179,99
- Mega Maxi%199,99
+6 prodavnica225,33 din/l
−23%Esencija Teslić 230 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Trnava Promet236,00
- Gomex246,84
+10 prodavnica999,96 din/l
−23%Tecni deterdzent AXAL 1l color Albus
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Trnava Promet230,00
- Cash & Carry Plus239,99
229,99 din/l
−23%Fairy Tecni Sapun Lavanda 400 ml T
- Aman%229,99
- Aleksandrović249,99
- Senta Promet249,99
+3 prodavnice574,98 din/l
−23%Fairy Tecni Sapun Mandarina 400 ml T
- Aman%229,99
- Aleksandrović249,99
- Morava266,00
+2 prodavnice574,98 din/l
−23%Fairy Tecni Sapun Ljiljan 400 ml T
- Aman%229,99
- Aleksandrović249,99
- Senta Promet249,99
+2 prodavnice574,98 din/l- −23%
T.Papir Hit 10/1 3Sl Premium Bezmirisni Drenik
- Leon%229,99
- Senta Promet%229,99
- Podunavlje239,99
+8 prodavnica23,00 din/kom
−23%Pasulj beli
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%229,99
−23%Panirani riblji stapici 300g #12 Frikom
- Leon%275,99
- Europrom%279,99
- Senta Promet%279,99
+7 prodavnica919,97 din/kg
−23%Griotte 153g Kraš
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea · Mercator · Roda%459,99
- RIČ499,99
+7 prodavnica2.941,11 din/kg- −23%
VZK Pantenol Sprej 12%100 ml
- Lilly%459,99
4.599,90 din/l - −23%
VZK Pantenol Tattoo Krema50 ml
- Lilly%459,99
- −23%
Pileca Prsa Zlatiborac Cca 1 kg
- Aroma%919,99
919,99 din/kg - −23%
tastatura mi genius KM170 YU uspon
- Podunavlje%1.149,99
−23%Det za Odeću Black 1,5 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%230,00
153,33 din/l
−23%Vodka Barska Classic 0,7 l
- Roda%559,99
- Aroma599,99
- Idea · Mercator%669,99
+4 prodavnice799,99 din/l- −23%
Panceta VP Djurdjevic 400
- Sunce (Qvattro)%1.149,99
−23%Mleko za telo Nivea 400ml
- dm699,00
- Super Vero%747,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%799,99
+1 prodavnica1.747,50 din/l
−23%Napitak Kokos sa Pirinčem 1 l Alpro
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%299,99
- Sunce (Qvattro)379,99
- Metro390,00
+10 prodavnica299,99 din/l
−23%Flips Slanina Max Clipsy Marbo 27 g
- Trnava Promet%38,00
- Morava%39,90
- RIČ39,99
+33 prodavnice1.407,41 din/kg
−23%Flips Hot Dog Clipsy 30 g
- Trnava Promet%38,00
- Europrom%39,90
- Morava%39,90
+32 prodavnice1.266,67 din/kg
−23%Šampon Still Promedic Mentol 300 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- RIČ469,99
- dm499,00
+1 prodavnica1.333,30 din/l
−23%Šampon Still Promedic Citru 300 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Super Vero565,99
1.333,30 din/l
−23%Testenina Špagete N.7 Barilla 500 g
- Cash & Carry Plus147,00
- Fortuna Market149,99
- Maxi Online%164,99
+14 prodavnica294,00 din/kg
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l- −23%
Pivo Nektar 4x0,5 l Limenka
- Univerexport%329,99
165,00 din/l

































