Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−24%Sir Kačkavalj Krstaš Biser 45% mm 450 g
- Leon499,99
- Metro%539,00
- Univerexport%649,99
+12 prodavnica1.111,09 din/kg
−24%Salata od hobotnice 150g
- Maxi · Mega Maxi%649,99
- Maxi Online849,99
4.333,27 din/kg
−24%Čokoladno Jaje Rocher Ferero 212,5 g
- Aroma%1.299,99
- Mercator · Roda1.499,99
- Idea1.529,99
+1 prodavnica6.117,60 din/kg
−24%Martinelia koferčić 15/1 Unicorn
- Idea · Mercator · Roda%1.299,00
- Lilly%1.299,99
- Univerexport1.551,99
+2 prodavnice86,60 din/kom
−24%Keks Lemon Cookies 150 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Mikromarket179,99
866,67 din/kg
−24%Balzam za Kosu Argan i Aloe Vera BIO Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- BB Trade289,97
- Sunce (Qvattro)299,99
+9 prodavnica499,98 din/l
−24%Balzam za Kosu B.Luk i Hajd.Trava BIO Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Sunce (Qvattro)299,99
- Prima319,00
+7 prodavnica499,98 din/l
−24%Balzam Masl i Bergam Stil BIO 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- VUM299,99
- Aman339,99
+5 prodavnica499,98 din/l
−24%Dominos u Beloj Čokoladi 125 g SM
- Idea · Mercator · Roda%119,99
959,92 din/kg
−23%Ulje za Bebe 200 ml Becutan
- Lilly%279,99
- VUM279,99
- Cash & Carry Plus287,71
+21 prodavnica1.399,95 din/l
−23%Kobasica Alpska Specijal Yuhor Rf
- Cash & Carry Plus594,99
- Aman%699,99
- RIČ699,99
+5 prodavnica297,50 din/kg
−23%ELS Glycolic balzam za kosu 150ml
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Cash & Carry Plus729,99
- RIČ784,99
+5 prodavnica4.666,60 din/l
−23%L'OREAL ELSEVE BOND šampon 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Cash & Carry Plus729,99
- dm859,00
+2 prodavnice3.499,95 din/l
−23%Balzam za Kosu Elseve Bond 150 ml
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Cash & Carry Plus729,99
- dm859,00
+2 prodavnice4.666,60 din/l
−23%L'ORÉAL ELSEVE GLYC.GLOSS šampon 200ml
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Cash & Carry Plus729,99
- Aleksandrović829,99
+4 prodavnice3.499,95 din/l
−23%Kašica Povrće+piletina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+28 prodavnica1.351,56 din/kg
−23%Kašica Povrće+junetina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+29 prodavnica1.351,56 din/kg
−23%Kasica povrce curetina 0128 Juvitana 6
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+20 prodavnica1.351,56 din/kg
−23%Moe28 Ultra Thin Normalduo Higij. Ulošci 20 kom R
- Lilly%175,99
8,80 din/kom
−23%Losion Posle Brijanja Arctic Ice Gillette 100 ml
- VP Dima648,00
- Cash & Carry Plus739,99
- ZAM759,90
+23 prodavnice6.480,00 din/l
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−23%Četkica za Zube Indicator W/Tc Oral B
- Lilly%219,99
- Univerexport%224,99
- Idea · Mercator · Roda%230,00
+15 prodavnica
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−23%Krem Gold Creamy Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Sunce (Qvattro)339,99
+16 prodavnica914,26 din/kg- −23%
Krem Bananica Bananita 255 g Čokolend NNC
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Leon99,99
- Čutura149,99
294,12 din/kg
−23%Pileći Batak sa Karabatkom Cekin 500 g Map
- Aroma%189,99
- Univerexport%199,00
- RIČ234,99
+9 prodavnica379,98 din/kg
−23%Kafa Mlevena Jubilarna Franck 100 g
- Europrom199,90
- Cash & Carry Plus199,98
- Aleksandrović199,99
+14 prodavnica1.999,00 din/kg
−23%Čaj Nana Extravaganza Macval 30 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Transkom 94115,00
+4 prodavnice2.666,67 din/kg
−23%Losion Baby za Telo Bed Time Nivea 200 ml
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Super Vero559,99
- Univerexport592,71
2.149,95 din/l
−23%Ulje za Masažu za Bebe 200 ml Nivea
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Metalac Market444,52
- dm449,00
+5 prodavnica2.149,95 din/l- −23%
Smesa za Mafins Cokol.360
- Medius%309,90
860,83 din/kg
−23%INSTAGRAND 2u1 16g
- Europrom%22,90
- Čutura24,99
- Idea · Mercator · Roda25,00
+11 prodavnica1.431,25 din/kg- −23%
PARSA LOV.U četkica za senku
- dm%229,00
−23%s-he sjaj/sne volum. shine 340/001
- dm%229,00
−23%s-he sjaj/usne vol. shine 340/015
- dm%229,00
−23%Kukuruz Šećerac Bonduelle 3x170 g Lim.
- Metro359,99
- Sunce (Qvattro)%359,99
- Mikromarket379,80
+8 prodavnica705,86 din/kg
−23%Vino Belo Smederevka Tikveš 0,75 l
- Sunce (Qvattro)279,99
- VUM534,99
- Idea · Mercator · Roda%539,99
+15 prodavnica373,32 din/l
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Šljiva Štark 135 g
- Medius%114,90
- Mega Maxi139,99
- Super Vero139,99
+9 prodavnica851,11 din/kg
−23%Sir President Somborska 500 g Somboled
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%369,99
- Prima%399,90
- Fortuna Market419,99
+1 prodavnica739,98 din/kg
−23%SO...? mist/telo RAINFOREST PARAD.150ml
- Lilly%949,99
- dm969,00
6.333,27 din/l
−23%SO...? mist/telo ROCK IN RIO 150ml
- Lilly%949,99
- dm969,00
6.333,27 din/l
−23%Viski Bushmills Original 0,7 l
- Roda%1.899,99
- Idea · Mercator%2.166,99
- Mega Maxi2.369,00
+2 prodavnice2.714,27 din/l
−23%Vino Belo Temjanika Imako 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%590,00
- Super Vero699,99
- Univerexport904,65
786,67 din/l
−23%Omekšivač za Veš Baby Becutan 1 l
- Trnava Promet312,00
- Cash & Carry Plus329,99
- Idea · Mercator · Roda%329,99
+9 prodavnica312,00 din/l
−23%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 250 g Soko Štark
- Cash & Carry Plus419,99
- Univerexport%449,99
- Trnava Promet460,00
+26 prodavnica1.679,96 din/kg
−23%Omeksivac SEMANA Extra Fresh 1.5l Sensitive
- Aksa%459,00
- Trnava Promet527,00
- Metalac Market529,00
+5 prodavnica306,00 din/l
−23%Kese za Zamrzivač Ziper Mix Fino 25/1
- Medius%229,90
- Čutura239,99
- Trnava Promet263,00
+5 prodavnica9,20 din/kom
−23%Deterdžent za Suđe Eko Citrus Frosch 750 ml
- Medius%179,90
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
+18 prodavnica239,87 din/l
































