Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
17.173 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −23%
Kornisoni Milsa 2300 g
- Sunce (Qvattro)%329,99
- Trlić429,90
143,47 din/kg
−23%Colgate Zig Zag Charcoal čet.za zube 3/1
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- dm379,00
- Medius419,99
+6 prodavnica110,00 din/kom- −23%
nazuvice pam.passo 3/1 gerbi
- Podunavlje%329,99
110,00 din/kom
−23%s.he senka za oči mono 184/009
- dm%99,00
−23%s-he senka/ oči mono 184/014 1kom
- dm%99,00
- −23%
Becutan puder 200g
- Lilly%349,99
- Tekijanka389,52
- Euro Ša M396,00
+3 prodavnice1.749,95 din/kg
−23%Sok Aloe Vera Čija 0,5 l Aleo
- Idea · Mercator · Roda%229,99
459,98 din/l- −23%
Pipina Hrenovka sa Sirom 230 g Bo
- IM Matijević%119,00
517,39 din/kg - −23%
3 kg Sos od Cedar Sira-Stand.-Var.
- Metro%2.399,99
800,00 din/kg
−23%Sos Pesto Ricotta E Noci Siciliana Barilla 190 g
- Univerexport%399,99
- Maxi Online%429,99
- Super Vero449,99
+2 prodavnice2.105,21 din/kg
−23%200 g Ita-San Ramen Nudle-Stand.-Var.
- Metro%129,00
645,00 din/kg- −23%
Jona Gored
- BB Trade%599,88
−23%Pelene Pufies Maxi Pack 4 9-14 kg 54/1
- Sunce (Qvattro)999,99
- Medius1.449,99
- Euro Ša M1.665,00
+8 prodavnica18,52 din/kom
−23%Pelene Pufies Maxi Pack 5 Junior 11-16 kg 46/1
- Sunce (Qvattro)999,99
- Medius1.499,99
- RIČ1.499,99
+9 prodavnica21,74 din/kom
−23%Pelene Pufies Maxi Pack 6 Extra L 13+kg 42/1
- Aksa999,00
- Sunce (Qvattro)999,99
- Medius1.449,99
+8 prodavnica23,79 din/kom- −23%
Slanina Mesnata Yuhor
- Aroma%1.689,99
−23%Najlepse Zelje 100 g Jagoda Jog.
- Medius%149,90
1.499,00 din/kg
−23%Najlepse Zelje 100 g Punjena Ml.Kremom
- Medius%149,90
1.499,00 din/kg
−23%Gar.SN Pure active Charc gel za cisc.lica 250ml
- Cash & Carry Plus629,67
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- RIČ679,00
+3 prodavnice2.518,68 din/l
−23%GARNIER HYDRATING gel čišć.lica 250ml
- Cash & Carry Plus629,99
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- Super Vero%679,99
+3 prodavnice2.519,96 din/l
−23%T.Za Sud.Mer 750 ml Limun
- Morava%145,99
- Gomex276,24
194,65 din/l- −23%
Šunka za Pizzu Neoplanta
- Tekijanka%649,99
−23%Lino bio pouch jabuka, kruška i banana 100g
- Sunce (Qvattro)%145,99
- Fortuna Market149,99
- RIČ149,99
+13 prodavnica1.459,90 din/kg
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Jabuka Štark 135 g
- VP Dima109,00
- Medius%114,90
- Euro Ša M118,00
+30 prodavnica807,41 din/kg
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Višnja Štark 135 g
- VP Dima109,00
- Medius%114,90
- Aman%119,99
+29 prodavnica807,41 din/kg
−23%Pileca Krila Ohladjeno
- IM Matijević%299,00
−23%Džem Kajsija Bakina Tajna 670 g
- Medius%519,90
- VP Dima549,00
- Aleksandrović549,99
+25 prodavnica775,97 din/kg
−23%Šećer u Prahu Moravka 450 g
- Transkom 94119,90
- Sunce (Qvattro)%122,99
- ZAM149,90
+9 prodavnica266,44 din/kg
−23%Kobasica Alpska Bačka Rf
- Univerexport%499,00
- −23%
Pasteta Cajna 50 G-Carnex
- Europrom%49,90
998,00 din/kg - −23%
Pasteta Jetrena 50 G-Carne
- Europrom%49,90
998,00 din/kg - −23%
Pasteta Sunka 50 G-Carnex
- Europrom%49,90
998,00 din/kg
−23%Voćni Sok Happy Day Pomorandža 100% 1 l Brik
- Euro Ša M270,00
- Medius%299,90
- Metro324,00
+18 prodavnica270,00 din/l
−23%Pasulj sa Kobasicom Carnex 400 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Medius%299,90
- Idea · Mercator · Roda%307,99
+28 prodavnica699,98 din/kg
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg- −23%
Mesni Narezak 100 G-Pvc Carnex
- Europrom%99,90
999,00 din/kg
−23%Dezodorans Fa Pistachio & Honey 150 ml
- Trnava Promet%199,00
- Europrom%199,90
- Fortuna Market219,99
+10 prodavnica1.326,67 din/l
−23%Fa Deo Extreme Cool 150 ml
- Europrom%199,90
- Prima%249,90
- Senta Promet259,68
1.332,67 din/l
−23%Limuntus C 10 g
- Cash & Carry Plus15,99
- Euro Ša M17,00
- Šumadija Market19,00
+17 prodavnica1.599,00 din/kg
−23%Puding Vanila Yumis 40 g
- Cash & Carry Plus27,99
- Euro Ša M29,00
- Mega Maxi%29,99
+6 prodavnica699,75 din/kg
−23%Puding Jagoda Yumis 40 g
- Šumadija Market29,00
- Mega Maxi%29,99
- RIČ29,99
+7 prodavnica725,00 din/kg
−23%Keks GALEB COOKIES cokolada 0145 Pionir
- Metalac Market%129,99
- Trnava Promet141,00
- Euro Ša M146,00
+8 prodavnica896,48 din/kg- −23%
Ubrus Hit Mega 2/1 2Sl 430 g Drenik
- Metalac Market%124,99
- Leon%125,99
- Prima%129,99
+8 prodavnica62,50 din/kom - −23%
Kupus Kiseli Glavica
- Aroma%149,99
−23%Supa Bistra Goveđa sa Zvezdicama Podravka 52 g
- Euro Ša M49,00
- RIČ49,99
- Senta Promet%49,99
+17 prodavnica942,31 din/kg
−23%Xixo Tutty Fruity 0,25 l
- Cash & Carry Plus49,99
- Soulfood%49,99
- Senta Promet%52,90
+29 prodavnica199,96 din/l
−23%Maggi Supa Goveđa Testenina 37 g
- Cash & Carry Plus46,99
- Trnava Promet47,00
- Podunavlje49,99
+15 prodavnica1.270,00 din/kg



































