Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.184 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−24%SREDSTVO ZA STAKLO LEMON TRIGGER CLIN 500ML
- Cash & Carry Plus189,99
- Trnava Promet212,00
- Medius229,99
+8 prodavnica379,98 din/l- −24%
Drvena mesaljka 70cm varjaca Worts team
- Aman%249,99
- Trnava Promet306,00
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+7 prodavnica2.100,00 din/kg- −24%
FEFERONI 680GR BOKI
- Čutura%249,99
- Cash & Carry Plus280,12
- RIČ299,99
367,63 din/kg
−24%Top star rukavice vinil univerzal 10 L
- Aleksandrović149,90
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Šumadija Market270,00
+4 prodavnice14,99 din/kom
−24%wasa DELIKATESS dvopek 270g
- Fortuna Market244,99
- Maxi Online%249,99
- Mercator249,99
+7 prodavnica907,37 din/kg
−24%Clin pronature sredstvo za staklo 500ml
- dm215,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Maxi Online · Mega Maxi286,99
+1 prodavnica430,00 din/l
−24%TOPSTAR RUKAVICE VINIL 10/1 M
- Aleksandrović149,90
- Čutura219,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
+4 prodavnice14,99 din/kom
−24%TAMPONI O.B. PROCOMFORT NORMAL (8)
- Euro Ša M191,00
- Aman%249,99
23,88 din/kom- −24%
VELNEA KREMA ZA STILIZOVANJE KOSE 125ML
- Lilly%249,99
1.999,92 din/l
−24%LIKER BAILEYS TIRAMISU 0.7L
- Roda%2.459,99
- Idea · Mercator%2.499,99
- Univerexport2.999,00
+1 prodavnica3.514,27 din/l
−24%PRASAK ZA PRANJE VESA ARIEL MOUNAIN SPRING 110 PRANJA
- Fortuna Market2.499,99
- Super Vero%2.499,99
- Euro Ša M2.639,00
+3 prodavnice349,65 din/kg
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Aleksandrović44,99
+11 prodavnica1.560,00 din/kg
−24%ŠAMPINJONI CELI BENLIAN FOOD 690G
- Aleksandrović349,99
- VP Dima359,00
- Idea · Mercator · Roda%359,99
+10 prodavnica507,23 din/kg
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 690G
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- IM Matijević360,00
- Prima%384,90
+13 prodavnica521,72 din/kg- −24%
FARBA ZA KOSU F. FLIRT - 101
- Euro Ša M%209,90
- −24%
FARBA ZA KOSU F.FLIRT 159
- Euro Ša M%209,90
−24%GEL TUŠ SILKY VELVET 720ML DOVE
- Mega Maxi%669,99
- Maxi Online695,99
- Idea · Mercator · Roda%719,99
+2 prodavnice930,54 din/l
−24%SMRZNUTI RIBLJI ŠTAPIĆI SA PERECAMA FRIKOM 364G
- Medius%469,90
- BB Trade555,98
- Cash & Carry Plus559,99
+18 prodavnica1.290,93 din/kg
−24%Riso Gallo pirinac Arborio 1kg Ducla
- Cash & Carry Plus449,99
- RIČ629,99
- Idea · Mercator · Roda%779,99
+1 prodavnica449,99 din/kg
−24%FLIPS CLIPSY KIKIRIKI 38G MARBO
- Aksa20,00
- Prima25,50
- Idea · Mercator · Roda%27,00
+9 prodavnica526,32 din/kg
−24%MARBO CHIPSY SLANI 25G
- BB Trade%37,88
- Trnava Promet43,00
- Sunce (Qvattro)44,99
+26 prodavnica1.515,20 din/kg
−24%MARBO CHIPSY PLAIN TZATZIKI 25G/40
- BB Trade%37,88
- Sunce (Qvattro)44,99
- Super Vero45,99
+24 prodavnice1.515,20 din/kg- −24%
ESPRESSO ZRNO CAFFICO INTENSO 250G
- Idea · Mercator · Roda%470,00
1.880,00 din/kg
−24%KREMA BABY PROTIV OJEDA I OSIPA SEBAMED 100ML
- Aleksandrović799,90
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Univerexport1.088,50
+2 prodavnice7.999,00 din/l
−24%LOSION ZA SUN SPF 50 MULTIAC 200ML
- Idea · Mercator · Roda%1.000,00
- Cash & Carry Plus1.069,99
- Lilly1.309,99
5.000,00 din/l
−24%MARA.ROLNICE SA SIROM 1 KG
- BB Trade%229,88
- Cash & Carry Plus249,99
- Aman269,99
+5 prodavnica229,88 din/kg
−24%kikiriki chilli cricky 75g labudovic
- Podunavlje%69,99
- BB Trade%74,88
- Cash & Carry Plus79,99
+5 prodavnica933,20 din/kg
−24%GEL ZA TUŠIRANJE MEN WHITEWATER OLD SPICE 1L
- Trnava Promet805,00
- Cash & Carry Plus889,99
- Idea · Mercator · Roda%899,99
+6 prodavnica805,00 din/l
−24%GEL TUŠ WT SUPER MARIO 1L OLD SPICE
- Idea · Mercator · Roda%899,99
- Lilly%949,99
- Aleksandrović999,99
899,99 din/l
−24%ČETKICA ZA ZUBE DEČIJA MOC KIDS 0+ CHML.
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Lilly%269,99
- dm295,00
+3 prodavnice
−24%OSV PROSTORA GEL GLADE LAVANDA 150G
- Aman%269,99
1.799,93 din/kg
−24%PELENE VIOLETA AIR DRY GIGA 4 JUN.7-18KG 104/1
- Aksa1.999,00
- dm2.149,00
- Idea · Mercator · Roda%2.199,00
+7 prodavnica19,22 din/kom
−24%PELENE VIOLETA AIR DRY GIGA 5 JUN.11-25KG 94/1
- Aksa1.999,00
- dm2.149,00
- Idea · Mercator · Roda%2.199,00
+8 prodavnica21,27 din/kom
−24%PELENE VIOLETA AIR DRY GIGA 6 JUN.16+KG 86/1
- Aksa1.999,00
- dm2.149,00
- Idea · Mercator · Roda%2.199,00
+8 prodavnica23,24 din/kom
−24%AMIGOS KAFA ESPRESSO GOLD 1KG
- Idea · Mercator · Roda%2.199,00
- ZAM2.299,90
- Aleksandrović2.349,99
+7 prodavnica2.199,00 din/kg- −24%
DEO KREMA SOFT CREAM NEVENA 50ML
- Sunce (Qvattro)99,99
- Univerexport%109,99
- Aroma140,10
1.999,80 din/l
−24%DEO KREMA GLICERINSKA NEVENA 50ML
- Trnava Promet%81,00
- Sunce (Qvattro)99,99
- Univerexport%109,99
+3 prodavnice1.620,00 din/l
−24%VOĆNI SOK LIFE VIŠNJA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- VUM229,99
- Maxi · Mega Maxi%238,99
+13 prodavnica219,99 din/l
−24%SALAMA DOMAĆA SLAJS ZLATIBORAC 100G
- Euro Ša M%199,90
- VP Dima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
+32 prodavnice1.999,00 din/kg- −24%
ESENCIJA DELTA-S 250ML
- Aroma86,30
- RIČ%139,99
- Trnava Promet164,00
+12 prodavnica345,20 din/l
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 340G
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- IM Matijević230,00
- Cash & Carry Plus232,46
+10 prodavnica647,03 din/kg- −24%
ZLATIBORAC CAJNA KOBASICA SLAJS
- Transkom 94185,00
- ZAM%209,90
- Soulfood%219,99
+5 prodavnica1.850,00 din/kg
−24%STUDENT MIX XXL 150G MOGYI
- Idea · Mercator · Roda%219,99
1.466,60 din/kg
−24%Brokoli domaci
- Maxi · Profi%219,99
- Maxi Online289,99
- −24%
VELNEA YOUNG TONIK ZAMASNU KOŽU 200ML
- Lilly%219,99
1.099,95 din/l
−24%MOE28 TAMPONI SUPER16KOM R
- Lilly%219,99
13,75 din/kom
−24%MOE28 TAMPONI NORMAL16KOM R
- Lilly%219,99
13,75 din/kom
































