Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Tri Morave Temet 0,75 l

Vino Crveno Tri Morave Temet 0,75 l
Najskuplje je 2.399,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.659,99 din2.213,32 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.699,99 din2.266,65 din/l+40,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta1.799,90 din2.399,87 din/l+139,91 din
-
1.800,00 din2.519,99 din2.400,00 din/l+140,01 din
-
1.800,00 din2.399,99 din2.400,00 din/l+140,01 din
-
1.800,00 din2.549,99 din2.400,00 din/l+140,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.879,99 din2.506,65 din/l+220,00 din
-
Lidl87 radnji u 53 mesta1.899,99 din2.533,32 din/l+240,00 din
-
1.938,00 din2.584,00 din/l+278,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.938,00 din2.584,00 din/l+278,01 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.938,00 din2.584,00 din/l+278,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.939,97 din2.586,63 din/l+279,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.999,00 din2.665,33 din/l+339,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.999,99 din2.666,65 din/l+340,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.999,99 din2.666,65 din/l+340,00 din
-
2.039,99 din2.719,99 din/l+380,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro2.039,99 din
- Beograd · Metro, Zemun2.039,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača2.039,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac2.039,99 din
- Kragujevac · Metro2.039,99 din
- Niš · Metro2.039,99 din
- Novi Sad · Metro2.039,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta2.299,99 din3.066,65 din/l+640,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta2.399,99 din3.199,99 din/l+740,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.553,00 | 1.939,97 |
| 01.09.2026. | 1.553,00 | 1.939,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO TEMET TRI MOR AVE 0.75LAroma, City
- VINO CRVENO TEMET TRI MORAVE 0.75LBB Trade, Cash & Carry Plus, Gomex
- VINO CRVENO TRI MORAVE 0,75L TEMETIdea, Mercator, Roda
- Temet Tri morave crveno vino MK6 0,75lLidl
- Vino crveno Temet tri crvene 0.75LMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- TRI MORAVE CRVENO 0.75L TEMETMedius
- 0.75L TEMET TRI MORAVE CRVENO-STAND.-VAR.Metro
- TEMET VINO TRI MORAVE CRVENO 0.75LSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Crveno Frankovka Drašković 0,75 l
- Soulfood589,99
- Univerexport799,00
- Cash & Carry Plus899,99
+4 prodavnice786,65 din/l
−64 % po lVino Crveno Merlot Imako 0,75 l
- Super Vero589,99
- Univerexport712,34
786,65 din/l
−64 % po lVino Crveno Cabernet 13.Jul 0,75 l
- Trnava Promet594,00
- Metro599,00
- Transkom 94599,00
+19 prodavnica792,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l






