Cene → Alkoholna pića → Vino crveno Rubinov Prokupac 0.75l

Vino crveno Rubinov Prokupac 0.75l
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 8600074111354
609,90 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
813,20 din/l
Najskuplje je 659,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
609,90 din813,20 din/l
-
Maxi404 radnje u 78 mesta659,99 din879,99 din/l+50,09 din
-
659,99 din879,99 din/l+50,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta659,99 din879,99 din/l+50,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 609,90 | 659,99 |
| 01.09.2026. | 609,90 | 659,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Vino crveno Rubinov Prokupac 0.75lMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- VINO RUBINOV PROKUPAC 0.75 CRNO RUBINSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lCrveno Vino 1 l Goriska Brda
- Šumadija Market299,00
- Trlić389,00
299,00 din/l
−63 % po lVino Crveno Kalcino Status 1 l
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet317,00
- Fortuna Market329,99
+18 prodavnica299,99 din/l- −63 % po l
Vino Crveno Veseli Lala 1 l
- Cash & Carry Plus299,99
- Podunavlje%299,99
- Transkom 94349,90
+8 prodavnica299,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l














