Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Narandža Pionir 100 g

Bombone Narandža Pionir 100 g
Pakovanje 100 g 27 prodavnica Barkod 8602300204687
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 31.10.
599,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 94,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,90 din70,00 din599,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula61,99 din619,90 din/kg+2,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta63,00 din630,00 din/kg+3,10 din
-
Aleksandrović11 prodavnica: 69,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Zaječar, Štubik69,99 din699,90 din/kg+10,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/569,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb69,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2669,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb69,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta76,44 din764,40 din/kg+16,54 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad77,99 din779,90 din/kg+18,09 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta78,00 din780,00 din/kg+18,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,00 din790,00 din/kg+19,10 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta79,90 din799,00 din/kg+20,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta79,90 din799,00 din/kg+20,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din799,00 din/kg+20,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta79,97 din799,70 din/kg+20,07 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu79,99 din799,90 din/kg+20,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd82,00 din820,00 din/kg+22,10 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta84,00 din840,00 din/kg+24,10 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta84,07 din840,70 din/kg+24,17 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,99 din849,90 din/kg+25,09 din
-
85,00 din850,00 din/kg+25,10 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro85,00 din
- Beograd · Metro, Zemun85,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača85,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac85,00 din
- Kragujevac · Metro85,00 din
- Niš · Metro85,00 din
- Novi Sad · Metro85,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta89,99 din899,90 din/kg+30,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 82,23 – 93,35 din91,50 din915,00 din/kg+31,60 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta94,99 din949,90 din/kg+35,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 61,99 | 79,99 |
| 26.09.2026. | 61,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 79,99 |
Promene cene
- Euro Ša M 01.10. 75,00 → 70,00 din -7%
- Luki 26.09. 49,90 → 79,90 din +60%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMB.PIONIR 100G NARANDZAAleksandrović
- BOMBONE ORANGE 100G - PIONIRAman
- BOMBONE ORANGE TVRDA 100G PIONIRAroma
- BOM TVRDE PIONIR POMORANDZA 100GBB Trade
- BOMBON NARANDZA 100gr PIONIRCash & Carry Plus
- BOMBONA ORANZ 100G PIONIRČutura
- BOMB NARAN PION 100GREuro Ša M
- BOMB.NARANDZA 100G-PIONIREuroprom
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −37 % po kg
Zele Bombone Narandža 100 g Čokolend
- Idea · Mercator · Roda37,99
- Trlić44,99
- Čutura59,99
+1 prodavnica379,90 din/kg - −32 % po kg
Žele Bombone Narandža 100 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda40,99
409,90 din/kg - −31 % po kg
Bombone punjene narandža 80 g BG produkt
- Trnava Promet33,00
- Prima36,00
- Tekijanka37,88
+2 prodavnice412,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg


