Cene → Alkoholna pića → VINO BELO KASTEL ČOKA 0.75L

VINO BELO KASTEL ČOKA 0.75L
Pakovanje 750 ml 28 prodavnica Barkod 8606102329111
300,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
400,00 din/l
Najskuplje je 649,99 din, +117% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
300,00 din400,00 din/l
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 549,99 – 576,99 din399,99 din566,99 din533,32 din/l+99,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta424,00 din565,33 din/l+124,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta429,00 din572,00 din/l+129,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,00 din598,67 din/l+149,00 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik449,99 din599,99 din/l+149,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5449,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb449,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38449,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7449,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10449,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2449,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25449,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296449,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb449,99 din
-
449,99 din499,99 din599,99 din/l+149,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta459,99 din613,32 din/l+159,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta460,09 din613,45 din/l+160,09 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta474,00 din632,00 din/l+174,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta479,90 din639,87 din/l+179,90 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta479,99 din639,99 din/l+179,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta499,99 din666,65 din/l+199,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din666,65 din/l+199,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta504,90 din673,20 din/l+204,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu521,00 din694,67 din/l+221,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta529,97 din706,63 din/l+229,97 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta543,99 din725,32 din/l+243,99 din
-
543,99 din725,32 din/l+243,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta543,99 din725,32 din/l+243,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta545,00 din726,67 din/l+245,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta549,99 din733,32 din/l+249,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd559,99 din746,65 din/l+259,99 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova565,99 din754,65 din/l+265,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta566,99 din755,99 din/l+266,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta589,99 din786,65 din/l+289,99 din
-
599,99 din799,99 din/l+299,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro599,99 din
- Beograd · Metro, Zemun599,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,99 din
- Kragujevac · Metro599,99 din
- Niš · Metro599,99 din
- Novi Sad · Metro599,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta649,99 din866,65 din/l+349,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 300,00 | 499,99 |
| 24.09.2026. | 300,00 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 300,00 | 502,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KASTEL 0.75L COKAAleksandrović
- VINO KASTEL 0.75L COKAAman
- VINO BELO KASTEL VINARIJA COKA 0,75LAroma, City
- VINO BELO COKA KASTEL 0.75LBB Trade
- COKA KASTEL BELO VINO 750MLEuro Ša M
- VINO BELO ČOKA KAŠTEL 0.75Gomex
- VINO BELO KAŠTEL 0,75L ČOKAIdea, Mercator, Roda
- KASTEL 0.75Luki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lVINO BELO ŽDREBAC SMEDERVKA ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)179,90
- Šumadija Market249,00
- VP Dima327,24
+20 prodavnica179,90 din/l
−32 % po lVINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
−54 % po lVINO BELO ŠPRICER RUBIN 0,5L
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Europrom99,90
+27 prodavnica186,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l






