Cene → Akcije po artiklima
Akcije po artiklima
18.617 artikala sa sniženom cenom. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−21%DVOPEK GRANETTI INTEGRALI BARILLA 280G
- BB Trade264,97
- dm295,00
- Fortuna Market299,99
+12 prodavnica946,32 din/kg
−21%ŠUMEĆE TABLETE NATUREL MULTIVITAMIN 96G
- Leon%155,99
- Metalac Market189,00
- Podunavlje%189,99
+12 prodavnica1.624,90 din/kg
−21%LOSION ZA TELO KAKAO ZIAJA 400ML
- Aleksandrović431,99
- Cash & Carry Plus519,99
- dm549,00
+12 prodavnica1.079,98 din/l
−20%BALZAM ZA USNE PEARLY SHINE LABELLO 4.8G
- Europrom299,90
- VP Dima299,90
- Euro Ša M302,00
+12 prodavnica62.479,17 din/kg
−20%PLOČICA OVSENA KOKOS BADEM TAMNA ČOK. BOOM BOX 20G
- Trnava Promet38,00
- Aksa%39,00
- VUM44,99
+12 prodavnica1.900,00 din/kg
−20%PLOČICA OVSENA ŠUMSKO VOĆE&BELA ČOK.BOOM BOX 20G
- Trnava Promet38,00
- Aksa%39,00
- Aleksandrović44,99
+12 prodavnica1.900,00 din/kg
−20%LJUTENICA BAKINA TAJNA 550G
- Aleksandrović629,99
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Fortuna Market799,99
+10 prodavnica1.145,44 din/kg
−20%SUNĐER ZA TEFLON FINO 1/1
- dm79,00
- Euro Ša M84,00
- Senta Promet84,99
+12 prodavnica
−20%ROLERI CRUNCHY ROLLS VANILA WALTZ 170G
- Europrom106,00
- Tekijanka116,17
- Fortuna Market129,99
+12 prodavnica623,53 din/kg
−20%KIKIRIKI PRŽENI SLANI VAKUM YUMIS 400G
- Trnava Promet238,00
- Mikromarket%238,99
- Medius%249,90
+12 prodavnica595,00 din/kg
−20%ŠAMPON ZA KOSU HYALURON PURE ELSEVE 250ML
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
- Sunce (Qvattro)454,99
+10 prodavnica1.719,96 din/l
−20%FAIRY KAPSULE ALL IN ONE ZA SUDOMASINU 22/1
- VP Dima%589,90
- ZAM%599,90
- Fortuna Market749,99
+12 prodavnica26,81 din/kom
−20%Cokol.MILKA raspberry 0100 Mondelez 25
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Euro Ša M134,00
- Trnava Promet147,00
+12 prodavnica1.199,90 din/kg
−20%PIVO PAULANER PŠENIČNO MUTNO 0.5L LIMENKA
- Univerexport%159,99
- Super Vero%176,99
- Aman%179,99
+12 prodavnica319,98 din/l
−20%KAŠICA JABUKA+KEKS FRUTEK 190G
- Lilly%175,99
- Aksa179,00
- Lidl179,99
+12 prodavnica926,26 din/kg
−20%TUNA KOMADI U ULJU COMPASS 160G
- Cash & Carry Plus159,99
- Metro166,99
- Trnava Promet176,00
+12 prodavnica999,94 din/kg
−20%DEO STIK FRESH DOVE 50ML
- Trnava Promet268,00
- Euro Ša M299,00
- Cash & Carry Plus299,99
+12 prodavnica5.360,00 din/l
−20%*DOVE DEO CREM 50ML PECURKA
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
−20%PO SG Men Pure Arctic refreshing 250ml AWT
- Euro Ša M223,00
- VUM239,99
- Aleksandrović259,99
+12 prodavnica892,00 din/l
−20%KREMA BABY PAVLODERM 200ML
- Aleksandrović289,90
- Cash & Carry Plus329,27
- Medius348,99
+12 prodavnica1.449,50 din/l
−20%DETERDŽENT ZA SUĐE MAX POWER LEMON FAIRY 730ML
- Cash & Carry Plus349,99
- Medius%369,90
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+10 prodavnica479,44 din/l
−20%ČIPS BACON PRINGLES 165G
- Cash & Carry Plus224,99
- Fortuna Market249,99
- Aleksandrović269,90
+12 prodavnica1.363,58 din/kg
−19%DEO KREMA EGO SILKY TOUCH NEVENA 50ML
- dm199,00
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Trnava Promet237,00
+10 prodavnica3.980,00 din/l
−19%DEO SPREJ JOYFUL REVEAL C-THRU 150ML
- Aleksandrović249,90
- Trnava Promet275,00
- Čutura299,99
+12 prodavnica1.666,00 din/l
−19%VOĆNI NEKTAR NEXT CLASSIC BRESKVA 1,5L BRIK
- Gomex%169,99
- Leon187,99
- Aleksandrović189,99
+12 prodavnica113,33 din/l
−19%ŠLAG KREM YUMIS 200G
- Cash & Carry Plus155,99
- Trnava Promet158,00
- Metalac Market169,00
+12 prodavnica779,95 din/kg
−19%ČOKOLADA MLEČNA SA MLEČNIM PUNJENJEM GALEB 80G
- Fortuna Market109,99
- Aleksandrović119,99
- Senta Promet156,98
+12 prodavnica1.374,88 din/kg
−19%HRANA ZA PSE RODEO GOVEDINA PEDIGREE 123G
- Super Vero%186,99
- Univerexport%194,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
+10 prodavnica1.520,24 din/kg
−19%KOBASICA PARIŠKA GAVRILOVIĆ RF
- Prima%699,90
- Transkom 94699,99
- VUM739,99
+12 prodavnica269,19 din/kg
−19%KREMA ZA BRIJANJE PALMIRA 65ML
- Aleksandrović69,90
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Univerexport%149,99
+10 prodavnica1.075,38 din/l
−19%PANCEVO MILERAM 20%MM 400G
- ZAM%129,90
- Svetofor139,08
- Mere148,00
+12 prodavnica324,75 din/kg
−19%ČOKOLADA MINI KINDER DUPLO 26G
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market74,00
+10 prodavnica2.499,62 din/kg
−19%SIRĆE VINSKO STATUS 1L
- Aroma%129,99
- Čutura%129,99
- Trlić134,99
+12 prodavnica129,99 din/l
−19%VOĆNI NAPITAK COKIĆ NA EKSIĆ NARANDŽA 0,33L PET
- Trnava Promet117,00
- Soulfood%129,99
- Aleksandrović139,99
+12 prodavnica354,55 din/l
−19%ziaja ananas roll-on 60ml
- Sunce (Qvattro)299,99
- Aleksandrović314,99
- Cash & Carry Plus333,40
+12 prodavnica4.999,83 din/l
−19%DEO SPREJ MEN ACTION CONTROL+ GARNIER 150ML
- Aleksandrović249,90
- Idea · Mercator · Roda%469,99
- Cash & Carry Plus499,00
+10 prodavnica1.666,00 din/l
−18%MASKA ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 300ML
- Cash & Carry Plus659,99
- Idea · Mercator · Roda%669,99
- Euro Ša M692,00
+10 prodavnica2.199,97 din/l
−18%Bebeto bombone Marshmallow twisted 60g
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+12 prodavnica1.249,83 din/kg
−18%NAMAZ U CREVU JETRENI CARNEX 120G
- Cash & Carry Plus59,99
- Euro Ša M66,00
- Europrom74,90
+12 prodavnica499,92 din/kg
−18%SOKIĆ JABUKA+KRUŠKA NUTRINO 200ML
- Sunce (Qvattro)%114,99
- Cash & Carry Plus119,99
- Super Vero124,99
+12 prodavnica574,95 din/l
−18%VRAT DIMLJENI SLAJS ZLATIBORAC 125G
- Gomex149,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi199,99
- Trlić%255,00
+10 prodavnica1.199,92 din/kg
−18%JOGURT GRANICE 2.8%MM 1.5KG PET
- Cash & Carry Plus184,99
- Šumadija Market189,90
- VP Dima%209,90
+12 prodavnica123,33 din/kg
−18%NAMAZ HUMMUS ORIGINAL GURU 180G
- Trnava Promet181,00
- Univerexport%186,99
- Metro191,40
+12 prodavnica1.005,56 din/kg
−18%BIBER U ZRNU CRNI ALEVA 20G
- Mikromarket49,99
- Trlić60,00
- Univerexport%86,99
+12 prodavnica2.499,50 din/kg
−17%NAPITAK OD KOKOSA I PIRINČA ALPRO 1L
- Sunce (Qvattro)379,99
- Metro390,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi390,99
+10 prodavnica379,99 din/l
−17%VOĆNI SOK LIFE JAGODA JABUKA I GROŽĐE 0,2L BRIK
- Aleksandrović44,99
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Cash & Carry Plus59,99
+10 prodavnica224,95 din/l
−17%SUPA U KOCKI GOVEĐA MAGGI 60G
- Cash & Carry Plus94,99
- Univerexport%98,99
- Trlić99,99
+12 prodavnica1.583,17 din/kg
−17%MEŠ.PROIZ.BILJNI KREM SA ŠEĆEROM HALTA 200ML
- Euro Ša M%89,90
- Fortuna Market99,99
- VP Dima109,90
+12 prodavnica449,50 din/l





































