Cene → Prerađeno voće i povrće → Preliv Garlic Thomy 160 g Doypack

Preliv Garlic Thomy 160 g Doypack
Pakovanje 160 g 11 prodavnica Barkod 8445292242264
127,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
799,94 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 199,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
127,99 din184,99 din799,94 din/kg
-
127,99 din174,99 din799,94 din/kg
-
127,99 din189,99 din799,94 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta168,00 din1.050,00 din/kg+40,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta174,99 din1.093,69 din/kg+47,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 173,26 – 188,90 din175,87 din1.099,19 din/kg+47,88 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad179,99 din1.124,94 din/kg+52,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta189,99 din1.187,44 din/kg+62,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta199,99 din1.249,94 din/kg+72,00 din
-
199,99 din1.249,94 din/kg+72,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta199,99 din1.249,94 din/kg+72,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aman · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 168,00 | 182,49 |
| 01.09.2026. | 168,00 | 182,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOS BELI LUK DOYPAK 160G THOMYAman
- THOMY BELI LUK DOJPAK 160GEuro Ša M, Senta Promet
- PRELIV GARLIC DP 160G THOMYIdea, Mercator, Roda
- Garlic Doypack Thomy 160gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- MAJONEZ BELI LUK DOYPACK 160GR THOMYSuper Vero
- PRELIV GARLIC THOMY 160G DOYPACKUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Preliv Cezar Dijamant 270 g
- Aman177,99
- Podunavlje179,99
- RIČ179,99
+15 prodavnica659,22 din/kg
−16%Preliv sa Renom Dijamant 270 g
- IM Matijević%159,00
- RIČ169,99
- Super Vero%174,99
+14 prodavnica588,89 din/kg
−33%Preliv Burger Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%127,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M167,00
+9 prodavnica799,94 din/kg
−26%Preliv Chili Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M160,00
+9 prodavnica874,94 din/kg
−43%Preliv Tartar Thomy 160 g Doypack
- Univerexport%99,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Euro Ša M168,00
+9 prodavnica624,94 din/kg
−26%Preliv Smoky Mayo Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M160,00
+7 prodavnica874,94 din/kg
Preliv Burger Dijamant 270 g
- Aman177,99
- Roda182,99
- Super Vero182,99
+7 prodavnica659,22 din/kg
Preliv sa Renom Dijamant 100 g
- Euro Ša M56,00
- Aman57,99
- Metalac Market59,00
+6 prodavnica560,00 din/kg



